Horoskopi mujor Binjaket, korrik 2014

By | 30/06/2014
horoskopi binjaket 2017

Horoskopi mujor Binjaket, korrik 2014

Te pret nje periudhe shume pozitive, plot me te reja, me deshire per te ndryshuar, udhetuar e te njohesh njerez te rinj.

Nqse keni akoma disa probleme familiare te pazgjidhura , mos u shqetesoni sepse Merkuri ne shenjen tuaj deri ne mes te muajit ka per tju ndihmuar shume. Kurse nga gjysma e dyte e muajit ne shenjen tuaj vjen Jupiteri i cili ka per tju dhene shume fat.

Horoskopi i dashurise :

Ndoshta gjendja juaj shpirterore e mire varet edhe nga fakti qe me ne fund keni filluar te pelqeni vetveten per ate çka jeni. Kete muaj autostima juaj do te arrije majat e saj. Do te ndihesh me i sigurte ne vetvete, do te kesh me pak veshtiresi te kerkosh, te shpjegosh, te vleresohesh, pse jo edhe te falësh.

Rezultatet? Te shkelqyera!!!

Horoskopi i Dashurise ne çift:

Te presin ndryshime dhe vendime shume te rendesishme te cilat kane per te ndryshuar jeten tuaj, per me mire kuptohet! Do te ndihesh i plotfuqishem edhe ne problemet familiare, do te dish sesi te sillesh edhe ne raportin tend me vjerren. Ndryshime qe edhe ne jeten private sidomos ne krevat keni per te qene pasional e sex appeal, fantazi dhe deshire per te ndare me partnerin çdo gje tuajen.

Kurse Binjaket e lodhur nga historia e dashurise qe po perjetojne duhet te hedhin syte rreth e rrotull, po te kerkoni mund te gjeni edhe me mire. Ky do te jete sekreti yne 🙂

Horoskopi i Dashurise Beqaret:

Keni zene ndryshk. Ka ardhur momenti qe te tregoni se kush jeni edhe ne jeten tuaj sentimentale.

Buzeqesh! Kjo faktikisht do te jete arma juaj sekrete per muajin korrik, do te kesh njohje te reja, takime, argetim. Me pak fjale, mundesite nuk kane per tju munguar.

Horoskopi Profesional:

Shume objektive tuajat jane duke u afruar. Mund te arrish rezultate te rendesishme por kjo varet se sa entuziast do te jeni kur te shohesh rezultatet e para.Yjet parashikojne per ju nje periudhe shume te mire nga ana ekonomike : nje pune extra, nje rritje rroge, nje fitim lloterie, nje kredi qe mbaroni. Keni shume mundesi!

Nqse jeni duke kerkuar pune mos mendoni qe ne vere nuk ka mundesi punesimi, lajmet e mira po afrojne.

Horoskopi i Shendetit:

Jeni ne forme te shkelqyer! Marsi ka per tju dhene me shume energji pergjate gjithe muajit korrik. Do te pelqeje te merresh me sport dhe te kurosh me shume anen tende estetike. Eshte nje periudhe shume e mire per te marre veten nga probleme te vjetra te shendetit.

Ju lutemi te vleresoni punen tone duke bere Like-Share me rrjetet sociale me butonat me poshte. Faleminderit!

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *