Horoskopi i Dashurise Ujori

By | 26/01/2014
horoskopi ujori 2017

Horoskopi i Dashurise Ujori

ujoriTe lindurit ne shenjen e Ujorit jane te pavarur dhe nuk duan qe dikush te nderhyje ne lirine e tyre. Jane pak egoiste dhe i pelqen te rrijne vetem.

Eshte enderrimtar por eshte i prirur per te qene nje mik i mire. Kur dashurohet , i pelqen qe me partnerin te hapet per cdo gje, i tregon edhe gjerat me te vogla.  I pelqen qe partneri te kete te njejtat ide te tijat.

Nuk duron dot partner qe te jet shume xheloz.

Eshte i terhequr nga Dashi dhe Shigjetari. Nuk shkon mire me Luanin, Demin dhe Akrepin. Mund te lidhet me Virgjereshen, Bricjapin, Gaforren ose Peshqit.

Nqse ti je apo partneri yt eshte i shenjes se Ujorit, te lutem komento kete horoskop dashurie.

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *