Horoskopi i Dashurise Peshqit

By | 26/01/2014
horoskopi peshqit 2017

Horoskopi i Dashurise Peshqit

peshqitTe lindurin ne shenjen e Peshqve jane shume te ndjeshem. Dashuria eshte gjeja me thelbesore ne jeten e tyre. Nuk i pelqen te hyjne ne konflikte me njerezit e tjere.

Ka karakter te veshtire dhe i pelqen qe te tjeret ta duan. Kur kjo gje nuk ndodh ndihet shume keq.

Kur behet fjale per probleme serioze eshte nje person qe para se te vendose i mendon te gjitha zgjidhjet, ne te mire ose ne te keq.

Ne jeten e ciftit ben shume sakrifica sepse dashuron me gjithe shpirt.

Shkon shume me Demin dhe Bricjapin.  Nuk shkon me Virgjereshen dhe Binjaket. Mund te lidhet me Peshoren , Luanin ose Dashin.

Nqse ti je apo partneri yt eshte i shenjes se Peshqve , te lutem ler nje koment per kete horoskop dashurie.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *