Horoskopi i Dashurise Bricjapi

By | 26/01/2014
horoskopi bricjapi 2017

Horoskopi i Dashurise Bricjapi

bricjapiJane shume te dashur por mundohen ta fshehin dashurine. Kur dashurohet ben te pamunduren per te bere te lumtur partnerin dhe eshte shume besnik.

Eshte tip i rezervuar por jo i turpshem. Mund te konsiderohet tip i ftohte nga te tjeret por kjo nuk eshte e vertete. Me personat e duhur eshte gjithmone vetvetja.

Eshte romantik ne momentet e duhura. Perpara se te lidhet me nje person vlereson gjerat e mira e te keqija dhe pastaj vendos.

Serioziteti qe ka e ben qe ti jape shume vlere ndjenjave dhe per kete eshte besnik. Nuk eshte person qe mendon vetem aventuren e nje nate, di mire ta beje ndarjen se cfare eshte seksi dhe cfare eshte dashuria.

E terheq shume Akrepi dhe Peshqit. Nuk shkon mire me Gaforren, Dashin dhe Peshoren. Mund te lidhet me Luanin, Shigjetarin ose Ujorin.

Nqse ti je apo partneri yt eshte i shenjes se Bricjapit ler nje koment per kete horoskop dashurie te Bricjapit.

Share

2 thoughts on “Horoskopi i Dashurise Bricjapi

  1. shqipe

    ashtu esht cfar keni shkrua ketu po esht diqka te bricjap se kan dallim bricjapi qe esht i lindur ne janar esht diqka tjeter ndersa ata te dhjetorit jan shum me te mire taman si thuhet ketu

    Reply
  2. lili

    Eshte vertete qe shkojne me akrepin, jane vertet pershkrime te skata te shenjes se bricjapit.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *