Horoskopi ditor sot e premte 5 Dhjetor 2014

By | 05/12/2014
horoskopi

Horoskopi ditor sot e premte 5 Dhjetor 2014
Dashi

Dite tejet e qëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni me tepër me jetën tuaj ne çift dhe do ja plotësoni dëshirat njeri-tjetrit. Beqaret do fillojnë një lidhje te qëndrueshme siç nuk e kishin imagjinuar ndonjëherë. Ne planin financiar do keni mjaft vështirësi dhe nuk do e dini çfarë hapash te hidhni. Mos ngurroni te kërkoni ndihme sa me pare.
Demi

Dite mjaft premtuese kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shume gjera do kthehen ne rrugën e duhur dhe komunikimi ne çift do përforcohet. Beqaret nuk do jene ende gati te fillojnë një lidhje edhe pse mundësitë do i kenë te shumta. Financat do varen nga mënyra sesi ju do i menaxhoni. Tregohuni sa me te kujdesshëm qe te mundeni qe te mos keni vështirësi.
Binjaket

Ndikimi i madh i Venusit do sjelle plot te mira për jetën tuaj ne çift sot. Nuk do keni me asnjë dyshim për partnerin dhe do jeni gati te merrni vendime te rëndësishme. Beqaret do jene shume te paqarte ne mendime dhe do i refuzojnë te gjitha ftesat qe do iu bëhen. Sektori i financave do vazhdoje te mbetet tejet delikat. Mos hidhni asnjë lloj hapi te pamenduar.
Gaforrja

Yjet do i keni gjate gjithë kohës pranë sot. Jeta ne çift do jete tërësisht e qete dhe pa problemin me te vogël. Shfrytëzojeni sa me shume qe te mundeni. Beqaret do kenë disa takime, por kujtimet e hidhura te se shkuarës do rikthehen dhe nuk do i lënë ata te qete për te reflektuar. Financat nuk do jene te këqija, por as ne një gjendje aq te mire sa për te blere objekte luksi.
Luani

Do keni shume gjera për te bere sot ne jetën tuaj ne çift ne mënyrë qe ta stabilizoni sa me shume gjendjen. Shpesh do ju duhet te bëni edhe sakrifica. Beqaret do jene ne ajër dhe nuk do e kenë mendjen për te krijuar një lidhje edhe pse mundësitë do jene te shkëlqyera. Gjendja financiare do jete mjaft delikate. Mos hidhni hapa te pamenduara.
Virgjeresha

Dite e favorshme kjo për ata qe janë ne një lidhje. Do diskutoni hapur me partnerin për disa tema delikate dhe me ne fund do iu jepni nga një zgjidhje. Beqaret do e gjejnë me shpejt nga sa mendonin, shpirtin e tyre binjak. Çdo sekonde do jete me emocionuese për ta. Ne planin financiar tregohuni sa me te arsyeshëm nëse nuk doni qe gjendja te përkeqësohet.
Peshorja

Sot do filloni te bëni projekte afatgjata me atë qe keni ne krah ne mënyrë qe te siguroni edhe një te ardhme te qëndrueshme. Beqaret gjithashtu do kenë një dite romaneske dhe plot emocione. Gjithçka do marre një tjetër kuptim për ta. Ne planin financiar do keni goxha probleme. Edhe pse do mundoheni, nuk do arrini dot t’iu vini fre shpenzimeve te njëpasnjëshme.
Akrepi

Dite e mbushur me çaste te lumtura kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne krahët e partnerit tuaj do përjetoni kënaqësi pafund. Beqaret do realizojnë takime te shumta, por vetëm një person qe do e ndeshin ne mesdite do i beje qe t’iu rrahe zemra fort. Buxheti do jete i paqëndrueshëm për një kohe te gjate. Vete nuk do arrini dot te zgjidhni asgjë.
Shigjetari

Do keni konflikte te ashpra me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do ndiheni shpeshherë keq. Mire do jete te qëndroni për pak kohe larg njeri-tjetrit. Beqaret do jene te qarte për atë qe duan dhe nuk do ngurrojnë te bëjnë propozime. Një pjese do filloje lidhje te qëndrueshme. Marsi dhe Hëna do ndikojnë negativisht ne planin financiar. Do keni goxha probleme.
Bricjapi

Planetët do ndikojnë negativisht sot ne jetën tuaj ne çift dhe do sjellin shume probleme. Nuk do i pranoni propozimet e partnerit, përkundrazi do kërkoni qe te dale e juaja. Beqaret do ëndërrojnë gjera te pamundura dhe realiteti do i zhgënjejë pa mase. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe gjendja do ndryshoje përnjëherë. Do i kryeni te gjitha investimet e menduara.
Ujori

Do jeni plot angazhime gjate kësaj dite, megjithatë edhe dy minuta kohe te lire qe do keni do e kaloni me partnerin. Dashuria për te është e pafundme. Beqaret do kenë disa takime, por ndryshe nga me pare do reflektojnë me kujdes nëse ata persona ju përshtaten sa duhen apo jo. Te ardhurat fatmirësisht do fillojnë dalëngadalë te përmirësohen. Do jeni me te qete.
Peshqit

Pas një periudhe paksa delikate qe keni kaluar, sot dalëngadalë do rikthehet harmonia ne jetën tuaj ne çift. Do pergatisni surpriza dhe do e bëni partnerin te ndihen mjaft mire. Beqaret do takojnë një person i cili do i joshe jashtëzakonisht shume. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj, kështu qe dalëngadalë do mund te arrini t’i zgjidhni te gjitha problemet e mëparshme.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *