Horoskopi ditor sot e Marte 10 Shkurt 2015

By | 10/02/2015
horoskopi ditor

Horoskopi ditor sot e Marte 10 Shkurt 2015

Dashi
(21 Mars – 20 Prill)
Ka shume mundësi te keni divergjenca te forta sot me atë qe keni ne krah dhe asgjë nuk ka për te ecur si e kishit menduar. Faji është i te dyve. Beqaret ka shume mundësi qe te dashurohen pas një personi qe dikur e kane shmangur kur i joshte. Ja qe kurrë nuk thuhet kurrë. Sektori i financave do jete tejet i paqëndrueshëm. Mundohuni te riorganizoheni ne mënyrë qe t’ia dilni.

Demi
(21 Prill – 20 Maj)
Jeta juaj ne çift do jete shume e qete gjate kësaj dite. Do merreni vesh për gjithçka me atë qe keni ne krah dhe nuk do keni çfarë te kërkoni me shume. Beqaret do druhen te marrin vendime edhe pse zemra do ju rrahe fort për një person. Sektori i financave do jete ne dorën tuaj gjate kësaj dite. Po u treguat te kujdesshëm marrëdhënia mes jush do mbetet e mire.

Binjaket
(21 Maj – 21 Qershor)
Do keni disa probleme te vogla me partnerin tuaj gjate kësaj dite, por fatkeqësisht asgjë për te vene alarmin. Çdo çift mund te kaloje periudha te tilla, por lum ai qe di t’i kaloje me lehtësi. Beqaret duhet te presin ende edhe pak kohe qe ta bëjnë për vete person qe pëlqejnë. Gjendja e financave do lere për te dëshiruar kështu qe mire është te ulni shpenzimet.

Gaforrja
(22 Qershor – 22 Korrik)
Asgjë e rrezikshme nuk ka për te ndodhur gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Përkundrazi do i zgjidhni një nga një te gjitha problemet e mëparshme dhe do ndiheni me te qete. Beqaret do kenë një dite mjaft te këndshme dhe te mbushur me takime te veçanta. Shfrytëzoni çdo sekonde. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni te kujdesshëm qe te mos keni tronditje.

Luani
(23 Korrik – 22 Gusht)
Priten goxha ndryshime gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift kështu qe duhet te përgatiteni shpirtërisht. Mundohuni te lini pas te shkuarën dhe te mendoni vetëm për te ardhmen. Beqaret do jene tërësisht ne ajër dhe as qe do përfitojnë nga ftesat qe do iu bëhen. Ne planin financiar do tregoheni te zotet dhe do arrini t’i kaloni problemet e vogla qe ju kishin dale.

Virgjeresha
(23 Gusht – 22 Shtator)
Dite tejet e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mund te kaloni edhe momente delikate dhe nuk do dini çfarë te bëni. Beqaret do mund te realizojnë një takim mbresëlënës i cili do ua ndryshoje jetën përgjithmonë. Ka mundësi qe shume shpejt te largoheni edhe nga vendi ku jetoni. Jupiteri do ua mbroje financat ne çdo moment. Kryejini pa frike disa shpenzime te vogla.

Peshorja
(23 Shtator – 23 Tetor)
Dite e mbushur me konflikte te shumta për ju qe jeni ne një lidhje. Asgjë nuk ka për te shkuar si e kishit ëndërruar. Beqaret me mire te qëndrojnë ashtu si janë sepse përndryshe do bëjnë gabime dhe jeta do ju marre një kthese te padëshiruar. Financat do i mbani gjithë kohës ne pëllëmbe te dorës prandaj nuk do keni asnjë shqetësim nga ky sektor. Bravo për vendosmërinë.

Akrepi
(24 Tetor – 22 Nëntor)
Do e kritikoni fort partnerin tuaj sot për mungese korrektësie dhe si do e pranoje gabimin e bere. Nga ana tjetër do mundohet t’iu plotësojë qejfet dhe dëshirat. Beqaret do ndodhen mes dy zjarresh dhe nuk do dine çfarë hapash te hedhin. Mire është te marrin gjithë kohen e nevojshme për t’u menduar. Për financat do jete dite e paqëndrueshme. Beni kujdes!

Shigjetari
(23 Nëntor – 21 Dhjetor)
Dite e mrekullueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Te gjitha dëshirat do ju plotësohen dhe do përjetoni emocione pa kufij. Beqaret duhet te bëjnë edhe pak durim për te gjetur personin me te përshtatshëm. Sot nuk është dita e duhur. Ne planin financiar do ndiqni arsyen dhe nuk do hidhni asnjë hap te gabuar. Gjendja do jete e qëndrueshme.

Bricjapi
(22 Dhjetor – 20 Janar)
Dite shume e trazuar do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh për çdo gjë me partnerin dhe situata do mbetet e ndërlikuar. Beqaret do kalojnë një dite te bukur sepse shume persona do i joshin dhe do bëjnë te pamundurën qe t’i kenë pranë. Vendimi me pas do jete i tyre. Ne planin financiar duhet te ndërmerrni disa rreziqe ne mënyrë qe te ndryshoni gjendjen.

Ujori
(21 Janar – 19 Shkurt)
Dite e mbushur me surpriza te njëpasnjëshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Kënaqësitë dhe emocionet do jene te papërshkrueshme. Gjithçka fale ndikimin pozitiv te planetëve. Ata qe janë vetëm do vazhdojnë te ëndërrojnë për një person, por do kenë turp t’ia shprehin ndjenjat. Ne planin financiar do arrini me ne fund ta ekuilibroni situatën.

Peshqit
(20 Shkurt – 20 Mars)
Dite e mërzitshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk ka për te ecur si e kishit menduar dhe do vuani. Beqaret ka mundësi te takojnë një dashuri te shkuar dhe te mendojnë te rikthehen me te. Kujdes sepse mund te vuani tej mase. Gjendja financiare do filloje dalëngadalë te përmirësohet nëse vazhdoni te kujdeseni për çdo lloj shpenzimi

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *