Horoskopi ditor sot e Hene 23 Shkurt 2015

By | 23/02/2015
horoskopi

Ne horoskopiditor.al do te gjeni cdo dite Horoskopi ditor sot , horoskopin e dashurise, horoskopi mujor, horoskopi kinez si edhe artikuj te tjere te lidhur me Horoskopin. Horoskopi ditor sot e Hene 23 Shkurt 2015

Dashi
(21 Mars – 20 Prill)
Neptuni do jete i pozicionuar mire gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe pritet te kaloni momente fantastike se bashku. Beqaret do ndihen mire ashtu si janë prandaj nuk do bëjnë asnjë lëvizje për te ndryshuar status. Ne planin financiar do ju dalin plot te papritura dhe asgjë nuk ka për te ecur mire. Disa madje me zor do ja dalin te kryejnë edhe shpenzimet me te domosdoshme.

Demi
(21 Prill – 20 Maj)
Do jeni shume xheloze sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do keni goxha mosmarrëveshje me partnerin. Mos mendoni gjithmonë gjera te këqija për te. Beqaret do bëjnë për vete shume persona dhe me pas do kenë te drejte te vendosin vete se ke do zgjedhin. Ne planin financiar duhet te ndiqni një strategji strikte ne mënyrë qe gjendja te ndryshoje për mire.

Binjaket
(21 Maj – 21 Qershor)
Dite shume e qete dhe e zakonshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni mjaft mire pranë partnerit dhe se bashku do ndiheni gati për te bere edhe disa ndryshime. Beqaret do marrin mbështetjen e Venusit dhe mund te fillojnë një lidhje te qëndrueshme. Ne planin financiar do keni gjithë kohen mbështetjen e planetëve dhe nuk pritet asnjë lloj vështirësie.

Gaforrja
(22 Qershor – 22 Korrik)
Atmosfera ne jetën tuaj ne çift do jete harmonike dhe e ngrohte sot. Do merreni vesh për gjithçka dhe gjerat do ecin si duhet. Beqaret do jene shume te shpërqendruar duke u marre me disa çështje pronësie dhe do humbasin mundësi te shkëlqyera. Ne planin financiar duhet t’i merrni gjerat me seriozisht sepse gjendja mund t’iu dale jashtë kontrollit.

Luani
(23 Korrik – 22 Gusht)
Dite shume sensuale kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne çdo moment do përjetoni emocione pa fund dhe do ndiheni si mbi re. Beqaret do jene me fat dhe do e ndryshojnë menjëherë statusin. Çdo çast do jete shume i veçante për ta. Ne planin financiar do jeni me fat dhe do arrini te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër se zakonisht.

Virgjeresha
(23 Gusht – 22 Shtator)
Do jeni shume te shpërqendruar sot ju te dashuruarit dhe do keni probleme te njëpasnjëshme me partnerin. Asgjë nuk ka për te ecur ashtu si e kishit ëndërruar. Beqaret do përfitojnë mjaft nga propozimet qe do ju bëhen dhe madje und te ndryshojnë edhe statusin. Financat do vazhdojnë te mbeten delikate dhe nuk do keni vështirësi për te kryer çdo shpenzim.

Peshorja
(23 Shtator – 23 Tetor)
Jeta juaj ne çift do influencohet gjate gjithë kohës nga planetët sot dhe çdo çast do jete me i veçante se tjetri. Mundohuni ta shfrytëzoni sa me shume çdo moment sepse rrave vijnë çaste te tilla. Beqaret do bien viktima te dikujt i cili do i beje te vuajnë. Perspektivat financiare do jene te mira. Do ndiheni te qete kur te shpenzoni dhe mund te hiqni edhe disa para mënjanë.

Akrepi
(24 Tetor – 22 Nëntor)
Do zgjidheni nga gjumi letargjik ku kishit rene gjithë këto kohe dhe do mundoheni te ndryshoni tërësisht situatën ne lidhjen tuaj. Partneri do tregohet i kuptueshëm dhe bashkëpunues. Beqaret do kenë mundësi te shkëlqyera për te filluar lidhje emocionuese dhe mjaft interesante. Financat do i menaxhoni me përkujdes dhe gjendja do mbetet e mire. Nuk do keni asnjë lloj tronditjeje.

Shigjetari
(23 Nëntor – 21 Dhjetor)
Do jeni gjithë kohës te shpërqendruar sot ju te dashuruarit dhe asgjë nuk ka për t’iu ecur ashtu si keni dëshiruar. Do pendoheni për disa gabime, por fatkeqësisht do jete vone. Beqaret do bien ne dashuri me një person te madh ne moshe dhe qe nesër nuk do ua ofroje ato qe ata dëshirojnë. Gjendja financiare do varet nga mënyra sesa ju do shpenzoni.

Bricjapi
(22 Dhjetor – 20 Janar)
Duhet te kërkoni vetëm qëndrueshmërinë ne çift gjate kësaj dite asgjë me shume sesa aq. Pas një periudhe delikate kjo do jete gjeja me e rëndësishme. Beqaret do kenë dëshira te çmendura dhe do bëjnë gjera te gabuara te cilat mund t’iu kushtojnë shtrenjte. Ne planin financiar nuk do ketë probleme serioze, megjithatë mire është te vazhdoni te shpenzoni me kujdes.

Ujori
(21 Janar – 19 Shkurt)
Do keni rivale te forte ne dashuri gjate kësaj dite dhe ka rrezik qe marrëdhënia me partnerin te behet delikate. Mos e lini ne asnjë moment pas dore sepse do ua rrëmbejnë menjëherë nga duart. Beqaret do e gjejnë kohen për te dale me disa persona qe do i joshin dhe mund te ndryshojnë edhe status. Gjendja e financave do filloje te përmirësohet fale përkujdesit dhe maturisë suaj.

Peshqit
(20 Shkurt – 20 Mars)
Jeni ne një lidhje dhe keni pasur mosmarrëveshje kohet e fundit? Sot gjithçka do marre një tjetër drejtim dhe ju do përjetoni emocione te forta. Partneri do ju surprizoje ne çdo moment. Beqaret edhe sikur te duan nuk do mundin dot t’i rezistojnë një personi qe do i joshe. Ne planin financiar nuk pritet asnjë lloj problemi. Do e keni shume te qarte atë qe duhet te bëni.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *