Horoskopi ditor, sot e djele 15 mars 2015

By | 15/03/2015
horoskopi ditor

Cfare kane parashikuar yjet sot per Horoskopi ditor, sot e djele 15 mars 2015? Ju ftojme te lexoni horoskopin sipas shenjave.

DASHI
Sapo keni nisur nje periudhe te gjate meditimi dhe nuk eshte e nevoshme te nxitoheni me ditur me cdo kusht resultatet, se do te vijne vetem ne te ardhmen me shume qetesi.Natyrisht keni nevoje per pak kohe per te menduar mbi cdo gje qe doni te realizoni ne jeten tuaj dhe nuk keni nevoje te nxitoheni, ende jo te pakten, jo deri sa te keni vleresuar te mirat dhe te keqijat.

DEMI
Ndjenjat tuaja, duhet te klasifikohen ne te thella ose shume siperfaqesore. Nuk ka rruge te mesme, pasi qe ndjenjat e vogla nuk mund te kthehen ne te medha dhe anasjelltas ne nje dite te vetme.Pra do te viheni perball nje zgjidhje, me interesantja e muajve te fundit gjithsesi, sepse me ne fund mund te veni nje vije kufitare apo te vendosni nje limit. Do te jete pozitive per ju.

BINJAKET
Duhet te keni nje kontroll te madh te vetes kete dite, sepse do te keni mjaft per te bere dhe nuk mund te lejoni te jeni te paperqendruar ose pak aktiv ne lidhje me ceshtje qe duhen zgjidhur menjehere. Me siguri do te keni shume ceshtje te tjera qe duhen te vleresohen, por me se pari duhet te rregulloheni per te pasur forca deri ne mbremje. Energjite nuk ju mungojne, por as pergjegjesite.

GAFORRJA
Nese do kujdeseni per njerezit qe ju gjenden prane ne kete dite, do te jeni goxha te zene dhe s’do te
keni kohe per veten tuaj, sic nuk do te keni kohe per biznesin dhe per angazhimet e ndryshme profesionale.
Sigurisht mund te shpresoni per tu cliruar ne mbremje dhe ndoshta te jeni ne gjendje per t’u clodhur si duhet, pa lejuar te tjeret te nderhyjne, tashme i keni bere ato qe arritet te benit dhe nuk keni asgje per tu ardhur keq.

LUANI
Dikush nga familja juaj ne kete dite mund te jete vecanerisht i emocionuar, mund te prisni nje lajm qe ne te vertete nuk e keni pritur kurre.Natyrisht ka disa ceshtje qe duhet te njihni perpara se te zhgenjeni dike perseri, per te mos perseritur te
njejtin gabim ne te ardhmen. Ndoshta pa dashje keni zhgenjyer dike.

VIRGJERESHA

Nese kohet e fundit lat qe njerezit t’ju shkelin kembet duket qarte qe vetevleresimi juaj ka rene vertete poshte. Me siguri nuk meritoni keqtrajtimin qe merrni.Pra duhet te beni dicka per te luftuar kunder kundershtareve tuaj. Vetem keshtu do arrini te rifitoni nderin ndoshta te humbur per nje far kohe.

PESHORJA
Problemi I vertete qe keni me njerezit nuk eshte shume mosdashje e komunikimit, por me teper te mos pasurit argumente te vlefshme per te hedhur themelet e nje bisede.Kur mbyllni dyert e jetes tuaj sociale nuk keni cfare te beni me fjalet dhe duhet ti dorezoheni nje mbremje pak te merzitshme me njerez qe nuk do ju propozonje asgje te vecante.

AKREPI
Jeni duke folur teper per nje ceshtje qe i intereson te tjereve dhe jo juve, per kete do te perfundoni te debatoni, duke permendur arsye qe nuk kane asnje kuptim.Ne fakt e dini qe keni dale jasht temes, pra ajo qe duhet te beni eshte te kerkoni falje dhe te terhiqeni me bishtin nder shale ne vend qe te kembengulni dhe te beheni qesharak. Sot nuk mund te viheni ne shfaqe.

SHIGJETARI
Nese jeni gati fusni hundet ne punet e te tjereve, jeni te lire ta beni. Ne kete dite thashethemet do ju sherbehen ne nje pjate argjendi, por pastaj mos u ankoni nese te tjeret do vazhdojne te flasin per dite.Nese keni filluar efektin domino atehere nuk mund ta ndaloni kur t’ju pelqeje, ose me sakte kur do te lodheni nga tregimet e njejta dhe merzitshme, sepse jeni ju qe bete gjithcka vete.

BRICJAPI
Nese po prisni qe njerezit t’ju tregojne se cfare duhet te beni, ta dini qe sot nuk do te ndodhe. Vendimet tuaja duhet ti merrni vete dhe nuk mund te shkembeni nje keshille me nje buzeqeshje.Ne fakt nuk do ju duhet te shkelni syrin qe te keni nje ndihme te vogel, sepse ajo qe keni per te zgjedhur eshte shume personale dhe duhet te trajtohet ne menyre shume delikate, por mbi te gjtha ne menyre te pavarur.

UJORI
Jeni gati per nje fillim te ri me ne fund, dhe duhet te falenderoni njerezit qe ju gjenden prane per kete, sepse jane gjithmone ata qe ju japin nje shans me shume ose qe ju japin rrugen drejt suksesit.Keshtu qe jipni nga vetja juaj per projektin qe jeni duke filluar, perndryshe te gjitha perpjekjet e bera per ju do te jene te kota, por mbi te gjitha nuk do keni menyre me te mire per te falenderuar per dhuraten e dhene.

PESHQIT
Ka nje kohe per cdo gje dhe e sotmja do jete mire per t’ja kushtuar romantizmit nese keni mundesi , dhe ne qofte se jeni te dashuruar, sepse gjera te medha mund te ndodhin ne nje marredhenie te nisur mire.Do beni shume progres me personon prane jush dhe e gjitha per meriten e atmosferes se sakte apo shprehjeve te duhura, te thena ne kohen e sakte, sy me sy. Ndershmeria do ju lexohet ne fytyre.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *