Horoskopi ditor sot 6 Gusht 2014, Peshorja Akrepi Shigjetari

By | 06/08/2014
horoskopi ditor

Horoskopi ditor sot 6 Gusht 2014, Peshorja Akrepi Shigjetari

 

peshorjaPeshorja

Dite shume e tensionuar kjo e sotmja për gjithë te dashuruarit. Asgjë nuk ka për te shkuar si duhet dhe shpeshherë do mërziteni. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për te filluar një histori dashurie. Edhe sot do vazhdojnë te mbeten me te njëjtin status. Plutoni do jete planeti qe do ua mbroje financat dhe nuk do iu lejoje te kryeni shpenzime kuturu.

 

akrepiAkrepi

Ata qe janë ne një lidhje do kërkojnë me tepër pavarësi dhelini. Për gjithçka duhet te flisni me partnerin, jo te vendosni sipas mendjes. Beqaret do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Situata financiare do jete goxha delikate. Tregohuni realiste dhe mos shpenzoni kurrsesi shuma marramendëse.
shigjetariShigjetari

Dite shume pasionante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Here pas here do ju duket vetja sikur jeni ne një ëndërr. Shfrytëzoni çdo moment. Beqaret duhet t’i shprehin pëlqimet sa me pare, jo te presin derisa dikush tjetër t’ua rrëmbejë personat qe ata ua kane vene syrin. Financat do jene te mira, megjithatë nuk rekomandohet te kryeni investime te mëdha.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *