Horoskopi ditor sot 6 Gusht 2014, Gaforrja, Luani Virgjeresha

By | 06/08/2014
horoskopi

Horoskopi ditor sot 6 Gusht 2014, Gaforrja Luani Virgjeresha

 

gaforrjaGaforrja

Do kaloni momente shume te lumtura sot ne krahët e atij qe dashuroni. Klima do ngrohet nga ora ne ore dhe kënaqësitë do jene te mëdha. Beqaret do jene te përkëdhelurit e yjeve. Ata do bëjnë çmos qe te krijojnë kushtet e duhura për t’u dashuruar marrëzisht. Financat duhet te mundoheni t’i mbani sa me te stabilizuara qe te mundeni. Shpenzoni me kursim.
luaniLuani

Duhet te tregoheni shume te matur gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift sepse gabimi me i vogël mund te sjelle mosmarrëveshje te mëdha dhe afatgjata. Beqaret do njihen sot me persona vërtet interesante dhe me shume bote. Ia vlen qe ti keni ne krah. Situata financiare do jete paksa e ndërlikuar. Mos ndërmerrni shume rreziqe nëse nuk doni te keni vështirësi me pas.

virgjereshaVirgjeresha

Venusi do iu japë gjate gjithë kohës mbështetjen e tij ne planin sentimental. Do merreni vesh me se miri me partnerin dhe do dashuroheni plot pasion. Beqaret duhet te tregohen te duruar sepse po u nxituan mund te gabojnë rende. Nëse keni probleme financiare duhet te mos kërkoni mbështetjen e te tjerëve, por te mundoheni t’i zgjidhni vete gjerat.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *