Horoskopi ditor sot 6 Gusht 2014, Bricjapi Ujori Peshqit

By | 06/08/2014
horoskopi

Horoskopi ditor sot 6 Gusht 2014, Bricjapi Ujori Peshqit

 

bricjapiBricjapi

Shmangni perballjet me partnerin tuaj gjate kësaj dite sepse ai nuk do jete ne humor dhe mund te keni debate te forta. Beqaret nga ana tjetër nuk duhet t’i besojnë verbërisht dikujt qe do i joshe sepse ndonjëherë pamja te zhgënjen. Gjendja e te ardhurave do jete goxha e mire, kështu qe mund t’ia lejoni vetes edhe ndonjë shpenzim me shume.

ujoriUjori

Do mërziteni me partnerin tuaj sot qe ne orët e para te mëngjesit. Reflektoni me kujdes për gjithçka dhe do e kuptoni qe edhe ai nuk kishte rrugëzgjidhje tjetër për vendimin e marre. Beqaret duhet te tregohen sa me te hapur dhe te pranojnë ftesat qe do iu bëhen. Gjendja e te ardhurave nuk do jete aspak problematike fale perkujdesit qe keni treguar.

 

peshqitPeshqit

Ata qe janë ne një lidhje do bëjnë çfarë te mundin ne mënyrë qe ta stabilizojnë jetën ne çift. Priten takime shume te rëndësishme gjate kësaj dite për te gjithë ata qe janë vetëm. Zemra do filloje t’iu rrahe shpejt dhe emocionet do jene te forta. Te ardhurat do varet nga mënyra sesi ju do i menaxhoni. Tregohuni te matur me shpenzimet dhe me huatë.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *