Horoskopi ditor sot , 5 Shtator 2014

By | 04/09/2014
horoskopi

Horoskopi ditor sot , 5 Shtator 2014

 

Dashi

Prezenca e Hënës ne një pozicion jo te përputhshëm me shenj e bricjapit tregon se diçka nuk shkon për mire ne jetën tuaj, por qe me kalimin e orëve çdo gjë do te përmirësohet
Demi

Ndërsa do te dëshironit qe t’i shkonit ne thelb një çështjeje, edhe sot do te vazhdoni t’i vini rrotull. Jupiteri do te bej qe gjate kësaj dite te ndjeheni i pasigurt por qe nga fundi i ditës situata do te përmirësohet
Binjaket

Prezenca e Merkurit ne shenjen mike me ju te Peshores do tu japë mundësitë qe sot te çoni ne fund te gjitha detyrat qe keni parashikuar për te zgjidhur. Do te jeni ne gjendje te jeni te vëmendshëm ndaj detajeve për te arritur objektivin final
Gaforrja

Disa probleme me punën do tu bezdisin paksa sot. Ndërkohë qe prezenca e Hënës ne shenjen kundërshtare te Bricjapit do t’iu bënte me te ndjeshëm. Disa keqkuptime do t’iu bëjnë te ndjeheni te plagosur dhe vulnerabil
Luani

Prezenca e Jupiterit ne shenjen tuaj është një dhurate për te lindurit e kësaj shenje. Objektivat e sotëm nuk mund te dështojnë dot, madje ato do te realizohen brenda një kohe te shkurtër. Një mik do te jete një ndihmës i mire dhe i çmuar gjate ditës se sotme
Virgjeresha

Fale hyrjes se Hënës ne shenjen tuaj mike te Bricjapit, ju do te ndjeheni me te qete ne krahasim me ditët e kaluara. Do te keni një shpirt iniciative çka do te mundësonte ide për projekte mjaft ambicioze ne një kohe qe nuk e kishit menduar
Peshorja

Për te lindurit e kësaj shenje, Hëna ne shenjen e Bricjapit do te ishte një moment qe nuk duhet te nënvleftësohet. Sot do te keni dëshirë te mbylleni ne vetvete, pasi te qëndruarit ne shoqëri me shume do t’iu bënte te ndiheshit keq
Akrepi

Gjate ditës se sotme do te duhet te jeni shume te vëmendshëm madje deri hetues për çka ju rrethon. Hëna ne shenjen e Bricjapit për ju do te jete një arsye për te qëndruar te distancuar dhe ne gjendje për t’i pare gjerat nga një pike tjetër vështrimi por me objektive
Shigjetari

Përfitoni nga ndikimi pozitiv i Venusit, qe është ende prezent ne shenjen mike te Luanit. Ne dashuri do te lëshoni xixa, por e rëndësishme është qe te gjeni personin e duhur për te ndare emocionet
Bricjapi

Prezenca e Hënës ne këtë shenje është një përfitim i madh. Gjate ditës se sotme do te jeni ne gjendje te ndjeni dhe vlerësoni butësinë dhe ngrohtësinë qe prej kohesh është prezent ne jeten tuaj, por qe kurrë nuk i keni dhënë hapësirën e nevojshme. Sot gjithashtu do te keni dëshirë te ndihmoni te tjerët dhe ndihma juaj do te jete shume e çmuar për ta
Ujori

Kundërshtia e Venusit ndaj Luanit është si një thike ne ije për te lindurit e kësaj shenje. Kjo do te bej qe te mos ndjeheni te qeteshe te relaksuar. Kujdesin pak me shume për gjendjen tuaj shëndetësore, psikologjike dhe fizike për te arritur mirëqenien ne mënyrën sa me natyrale te mundshme
Peshqit

Gjate kësaj dite te lindurit e kësaj shenje do te jene ne gjendje entuziazmi te papare, gjë qe ndikohet prej harmonisë ne prezencën tek Marsi te shenjës se Bricjapit. Çdo pengese qe do te mund tu dale sot përpara do te zhbëhet fale vendosmërisë suaj

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *