Horoskopi ditor sot 5 Nentor dhe neser 6 Nentor 2016, Paolo Fox

By | 05/11/2016
horoskopi ditor 5 e 6 nentor 2016

Horoskopi ditor 5 nentor 2016,  sipas Paolo Fox SOT, astrologu i famshem italian , me i ndjekuri ne te gjithe boten, ju jep parashikimet e 12 shenjave te horoskopi sot e shtune 5 Nentor 2016 dhe horoskopi neser 6 nentor 2016. Lexoje shenjen tende dhe komento nese te pelqen apo jo.

DASHI

Horoskopi ditor 5 nentor 2016 Jeni te perqendruar ne nje projekt te ri qe po ju con drejt suksesit, vazhdoni keshtu dhe keni per te qene shume te lumtur. Nga ana e dashurise jeni pak te merzitur por mos e vrisni mendjen sepse neser do jeni me mire.

DEMI

Horoskopi sot 5 nentor 2016 cdo gje po shkon mire, per ato qe jan beqare parashikohet nje takim shume i rendesishem, paraqiteni veten tuaj sa me mire, ndoshta eshte ky rast qe po prisnit.

BINJAKET

Horoskopi 5 nentor 2016 do te vije nje oferte pune qe nuk mund te refuzosh por partneri yt nuk do te jete shume dakort, flisni me qetesi dhe merrni vendimin me te mire.

GAFORRJA

Sot do te jete nje dite e mrekullueshme sepse do te jeni me fat ne te gjitha sferat e jetes, ne pune mundohuni te jepni maksimumin duke dhene ide te reja. Ne dashuri do te jeni shume te zjarrte che partneri ka per ta vleresuar shume.

LUANI

Sonte do te keni miq ne shtepine tuaj, nga muhabetet qe do te lindin do te keni mundesine te njihni persona te rinj dhe te beni eksperienca te reja. Nqse do te dilni ne darke , beqaret mund te keni takime sentimentale.

VIRGJERESHA

Horoskopi ditor 5 nentor 2016 Beni kujdes ne vendin e punes sepse ndonje koleg mund te vjedhe idete tuaja dhe te dali perfitueds nga situata, mos tregoni cdo gje qe dini. Sonte ne mbremje do te argetoheni pafund.

PESHORJA

Pergjigje per pyetjet qe i beni vetes cdo dite do te arrijne sot. keni per te kuptuar shume gjera qe deri dje nuk i shpjegonit dot. Lajme shume te mira per punen.

AKREPI

momente intriguese qe nuk i prisnit kurre. Nje person qe i doni te miren ka per tju rrefyer se ju dashuron. Jeni gati per eksperienca te reja?

SHIGJETARI

Me ne fund do te pajtoheni me nje person qe kishit patur debate me perpara, do ti harroni debatet dhe do te filloni te keni nje raport shume te mire.

BRICJAPI

Dita e sotme parashikohet shume e rrezikshme per lidhjen tuaj me partnerin, kini kujdes nga nje person qe do te futet ne mes tuaj.

UJORI

Ka ardhur momenti te shfaqni ne publik dashurine tuaj per personin e zemres, jeni nje cift i mrekullueshem, por kujdes nga zilia e te tjereve, mund tju shkaktoje zenka te vogla.

PESHQIT

Sot do te hapni zemren me partnerin ose shoqen e ngushte per probleme delikate qe ju shqetesojne, keni per te pare qe nje zgjidhje do gjendet.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *