Horoskopi ditor sot 31 Janar 2014

By | 31/01/2014
horoskopi ditor

Horoskopi ditor sot 31 Janar 2014 : Shenja e favorizuar nga Yjet per sot eshte: Luani

 

dashiDashi: Mos tentoni te izoloheni per shkak te nje zemerimi apo nese kuptoni se nje njeri qe keni shume afer apo jetoni me te nuk arrin tju kuptoje. Pasditja do te kete nje surprize te bukur per ju.

 

 

Dedemimi: Shume shpejt do te  rigjeni  vetveten ne ambjentin ku jetoni me te reja nga ana ekonomike dhe sentimentale.

 

 

binjaketBinjaket: Do te keni te reja ne punen tuaj. Sigurisht dicka ka per te ndryshuar ne jeten tuaj dhe duhet te pershtateni me to.

 

 

gaforrjaGaforrja: Emocionet tuaja do tju vene ne prove te veshtire duke diskutuar  me nje person me te cilin nuk jeni dakort me idete e tij. Kujdes ne pune me koleget.

 

 

 

luaniLuani: Cdo gje po shkon mire! Puna ka per te dhene kenaqesi te medha mundesuar edhe nga koleget e tu. Beqaret mund te kene surpriza te kendshme.

 

 

virgjereshaVirgjeresha: Harroni per nje moment programimin e dites se sotme dhe mos mendoni shume. Nuk eshte e thene qe gjerat qe nuk jane ne program te dites mos te jene te bukura.

 

 

 

peshorjaPeshorja: Keni me te vertete momentin e duhur per te ndryshuar jeten tuaj. Duhet te kuptoni edhe ata persona te cilet nuk jane dakort me keto ndryshime.

 

 

 

akrepiAkrepi: Keni nevoje te riorganizoni jeten tuaj, qe nga menyra e jeteses, personat qe ju rrethojne dhe mendimet qe kane per ju. Jetoni!

 

 

 

 

shigjetariShigjetari: Jeni duke ndertuar nje shoqeri te re  e cila me kalimin e kohes ka per tu shnderruar ne miqesi shume te forte. Pergezime!

 

 

 

bricjapiBricjapi: Mund ti bashkangjiteni mendimeve te te tjereve dhe te shkoni dakort me ata apo te shifni rrotull e te ndryshoni shoqeri.

 

 

 

ujoriUjori: Nga ana sentimentale jeni pak konfuz. Duhet te bini dakort me vetveten qe pastaj lidhja juaj te kete jetegjatesi.

 

 

 

peshqitPeshqit: Paqartesi te medha per sjelljen e partnerit. Nuk duhet te kenaqeni me pak. Kerkoni sqarime.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *