Horoskopi ditor sot 3 Gusht 2014, Gaforrja, Luani, Virgjeresha

By | 03/08/2014
horoskopi

Horoskopi ditor sot 3 Gusht 2014, Gaforrja Luani Virgjeresha

 

gaforrjaGaforrja

Jeta ne çift do jete e qëndrueshme sot. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe nuk do keni kontradikta. Vazhdoni ne këtë rruge dhe e ardhmja juaj do jete e ndritur. Ka gjasa te ketë dashuri me shikim te pare për beqaret gjate kësaj dite. Nëse ai qe do takoni iu pëlqen tej mase, mos ngurroni te shpreheni. Te ardhurat do përmirësohen paksa megjithatë nuk është dita për shpenzime te mëdha.
luaniLuani

Klima ne çift do jete e paqëndrueshme gjate kësaj dite. Edhe pse mëngjesi mund te jete emocionues, pasditja do ketë debate dhe mosmarrëveshje te mëdha. Beqaret duhet te tregohen sa me te duruar nëse duan te ndeshen e personin ideal. Ne planin financiar do jeni me dinamike dhe me te organizuar. Do ia dilni ta stabilizoni situatën sa hap e mbyll sytë.

 

 

virgjereshaVirgjeresha

Klima ne çift do jete mjaft konfliktuale gate kësaj dite. Do debatoni edhe për gjerat me te vogla me atë qe keni ne krah dhe kjo do iu mërzitë pa mase. Beqaret duhet te tregohen te matur me takimet qe do kryejnë nëse nuk duan te vuajnë me pas. Ne planin financiar do përballeni me probleme. Nuk është koha e duhur për te blere atë qe kishit menduar.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *