Horoskopi ditor sot 3 Gusht 2014, Dashi, Demi, Binjaket

By | 03/08/2014
horoskopi ditor

Horoskopi ditor sot 3 Gusht 2014, Dashi, Demi, Binjaket

dashiDashi

Për çiftet dita do jete paksa delikate. Do ndiheni te plogësht dhe nuk do keni aspak dëshirë te merreni me zgjidhjen e mosmarrëveshjeve. Beqaret do hipnotizohen nga ideja se nuk mund te jetojnë dot me vetëm. Mos bëni gabime te cilat as vete nuk do ia falni vetes. Marsi do sjelle turbullira ne planin financiar. Kujdes me çdo hap qe do hidhni dhe shpenzoni me maturi.

 247.al  Website shqiptar per ofertat me te mira te Turizmit

demiDemi

Dielli dhe Merkuri do jene ne anën tuaj gjate kësaj dite. Harmonia dhe pasioni do mbizotërojë gjate gjithë kohës. Disa mund te marrin edhe një vendim me rëndësi për te ardhmen. Beqareve me shume gjasa do iu realizohen dëshirat. Personi qe keni ëndërruar do shfaqet papritur para jush. Situata financiare do jete me e keqe sesa mendonit. Këshillohuni me specialistet.

 247.al  Website shqiptar per ofertat me te mira te Turizmit

binjaketBinjaket

 

Marrëdhënia juaj me partnerin do jete shume e mire gjate kësaj dite. Do merrni kënaqësitë e pritura dhe nuk do debatoni për asgjë. Komunikimi është një nga pikat tuaja me te forta. Beqaret duhet te kenë me tepër besim tek vetja dhe te tentojnë. Ne planin financiar do keni fat. Gjerat do shkojnë ashtu si i kishit programuar dhe do kryeni disa transaksione te rëndësishme.

 247.al  Website shqiptar per ofertat me te mira te Turizmit

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *