Horoskopi ditor sot 3 Gusht 2014, Bricjapi, Ujori, Peshqit

By | 03/08/2014
horoskopi

Horoskopi ditor sot 3 Gusht 2014, Bricjapi Ujori Peshqit

 

bricjapiBricjapi

Rreziku për ndarje do jete i madh gjate kësaj dite. Mos e teproni me kritikat dhe mos këmbëngulni kot kur e dini se ideja juaj është e gabuar. Toleranca duhet te rivendoset serish. Beqaret do qëndrojnë vetëm, por nuk do vuajnë nga kjo. Miqtë do i bëjnë te ndiheni me se miri. Buxheti do jete delikat. Nëse vazhdoni te shpenzoni kuturi është e sigurte qe do ngeleni pa para.

ujoriUjori

Gjate kësaj dite do keni divergjenca me atë qe keni ne krah dhe kjo do iu beje te ndiheni keq. Hidheni jua hapin e pare për tu treguar tolerante. Për disa beqaret do ketë takime impresionuese, por nuk duhet absolutisht te fillohen qe sot lidhje. Gabimet qe keni bere ne te kaluarën me financat do i japin sot pasojat. Kujdes me shpenzimet sepse mund te ngeleni pa asnjë lek.

 

peshqitPeshqit

Dialogu do mbizotërojë gjithë kohen ne jetën ne çift. Do ia kaloni mire me partnerin. Dite emocionuese dhe drithëruese kjo e sotmja për beqaret. Një person interesant do beje gjithçka për t’iu pasur pranë edhe pse ju do tregoheni kokëfortë. Ne fakt ai do iu pëlqejë jashtë mase. Ekuilibri financiar do ketë goxha tronditje sot. Kujdes me çdo shpenzim.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *