Horoskopi ditor sot 28 Shtator 2014

By | 28/09/2014
horoskopi

Horoskopi ditor sot 28 Shtator 2014

Dashi

Dite mjaft e këndshme kjo e sotmja për personat qe janë ne një lidhje. Do ndiheni te bekuar nga yjet dhe do përjetoni emocione pa fund ne krahët e partnerit. Beqaret me shume gjase do fillojnë një histori dashurie mjaft pasionante. Ne planin financiar nuk priten aspak vështirësi sepse do dini t’i menaxhoni mjaft mire te ardhurat.
Demi

Atmosfera do jete goxha e tendosur gjate kësaj dite për juve qe jeni ne një lidhje. Do debatoni edhe për gjera te kota me personin qe keni ne krah. Beqaret do i joshin te gjithë personat qe do iu gjenden afër, por serish nuk do arrijnë dot te krijojnë një lidhje. Gjendja financiare do lere mjaft për te dëshiruar, prandaj mos kryeni shpenzime te pamenduara.
Binjaket

Për pjesën me te madhe te atyre qe janë ne një lidhje do lindin debate dhe mosmarrëveshje te njëpasnjëshme sot. Tregohuni te matur me gjithçka qe do thoni. Beqaret nuk do kenë fat ne dashuri kështu qe do mbeten serish me te njëjtin status. Gjendja e te ardhurave do varet nga mënyra sesi ju do silleni. Po shpenzuar kuturu do keni vështirësi te mëdha.
Gaforrja

Do keni ide shume te mira gjate kësaj dite sesi te bëni jetën tuaj ne çift sa me te bukur dhe harmonike. Gjithçka ka për te shkuar si e kishit ëndërruar. Beqaret do realizojnë takime mbresëlënëse dhe jeta ka për t’iu ndryshuar rrënjësisht. Ne planin financiar priten goxha vështirësi, kështu qe kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni.
Luani

Mos e lini për asnjë moment pas dore atë qe keni ne krah sot sepse dikush tjetër mund t’ua rrëmbejë menjëherë nga duart. Beqaret do pëlqejnë një person i cili e ka tashme një angazhim prandaj nuk do ja arrijnë dot te fillojnë një lidhje me te. Ne planin financiar do i rregulloni një e nga një te gjitha problemet qe keni pasur ne te kaluarën.
Virgjeresha

Ata qe janë ne çift do mendojnë t’i çojnë gjerat edhe me tej. Ka mundësi te shtohet edhe familja se shpejti. Do filloni një lidhje serioze sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do i shihni gjerat me një sy tjetër. Gjendja financiare do varet nga mënyra sesi ju do i menaxhoni te ardhurat. Po bëtë çmenduri do keni edhe goxha tronditje. Tregohuni te kujdesshëm.
Peshorja

Përfitoni nga kjo dite plot ngjyra dhe shprehini sa te mundni ato qe ndjeni ju te dashuruarit. Do ndiheni mire dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do afrohen mjaft me dike, por ende nuk do vendosin ta fillojnë një lidhje. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe gjendja do filloje dalëngadalë te përmirësohet. Do jeni te kujdesshëm me hapat qe do hidhni.
Akrepi

Shume mosmarrëveshje do ketë sot ne jetën tuaj sentimentale, kështu qe gjerat nuk do ecin aspak si i kishit menduar. As ju dhe as ai qe keni ne krah nuk do doni te hapni rruge. Beqaret do vazhdojnë te mbeten me statusin qe kane edhe pse takimet nuk do ju mungojnë. Financat do përmirësohen fale një shume parash qe do merrni nga te afërmit.
Shigjetari

Dite mjaft e qete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh për gjithçka me partnerin dhe do e toleroni mjaft njeri-tjetrin. Beqaret do dashurohen koke e këmbë me një person qe sapo do e njohin. Shume gjera kenë për te ndryshuar për ta përgjithmonë. Te ardhurat nuk duhet t’i lini pas dore sepse gjendja mund te përkeqësohet ne momentin qe ju nuk e prisni.
Bricjapi

Jeta sentimentale do jete ne plan te dyte gjate kësaj dite sepse prioritet do i jepni jetës profesionale. priten edhe projekte te reja mjaft te rëndësishme. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa asnjë te veçante. Merrini gjerat si t’iu vijnë. Ne planin financiar do jeni te detyruar te hiqni dore nga shpenzimet e tejskajshme sepse gjendja nuk duhet shume e favorshme.
Ujori

Çdo gjë do shkoje si duhet sot ne planin sentimental. Do i kuptoni gabimet qe keni bere dhe do mundoheni te gjeni mënyrën e duhur për t’i ndrequr. Beqaret as qe do e kenë mendjen tek dashuria sepse edhe ashtu si janë do ndihen për mrekulli. Gjendja e financave do jete goxha e mire. Do arrini te kryeni transaksione te rëndësishme dhe disa investime te mira.
Peshqit

Klima do jete mjaft e favorshme gjate kësaj dite për ata qe janë ne një lidhje. Do i zgjidhni me mirëkuptim problemet e mëdha dhe do jeni me te qete. Beqaret do marrin ftesa pa fund, por asnjë person nuk do ua mbushe aq shume mendjen sa për te filluar një histori dashurie. Financa do jene goxha me te mira se kohet e fundit kështu qe mos u shqetësoni aspak.

Horoskopi ditor sot 28 Shtator 2014

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *