Horoskopi ditor sot 28 Mars 2014

By | 28/03/2014
horoskopi ditor

Horoskopi ditor sot 28 Mars 2014
dashiDashi: Personat me te cilet do deshironit te flisni sot , per fat te keq nuk do te kene kohe per tju degjuar, jo sepse kane ndonje inat me ju por jane te zene me probleme te tjera. Darka do te jete shume e kendshme.

 

 

Dedemimi: Nje person me te cilin keni pasur nje debat te vogel  pret qe ju ti kerkoni falje. Nuk keni pasur faj ne kete debat keshtuqe ju takon juve te zgjidhni. Darken dedikojani partnerit tuaj nqse keni nje lidhje, nese jo mundohuni te dilni. Ndoshta eshte dita juaj me fat.

 

 

 

binjaketBinjaket: Diten e sotme duhet ta kaloni duke kerkuar ide te reja se si mund te ecni perpara ne karrieren tuaj. Gjeni projektet qe keni bere ne te shkuaren, eshte momenti per ti vene ne pune keto ide. Pasditen do ta kaloni ne shoqerine e mrekullueshme te partnerit tuaj.

 

 

 

gaforrjaGaforrja: Po kaloni nje periudhe te veshtire. Duhet te keni parasysh qe problemet qe keni ti perballoni e ti zgjidhni dhe jo ti lini menjane. Sa me shume mblidhen me keq eshte.

 

 

 

luaniLuani: Nje person shume special qe ju qendron afer ka per tju dhene ide dhe keshilla shume te mira sot. Kerkoni ta degjoni dhe te memorizoni keto keshilla pasi kane per tju duhur ne ditet e ardhshme.

 

 

 

virgjereshaVirgjeresha: Lumturia juaj sot do te varet nga personat qe ju rrethojne. Situata e veshtire nga ana profesionale ka per tu zgjidhur dhe se shpejti do te tregoni me te vertete aftesite tuaja profesionale. Kujdes me shendetin, mos pini shume kafe.

 

 

 

 

peshorjaPeshorja: Sot duhet te merrni nje vendim dhe sapo ta beni duhet ti futeni menjehere punes. Mga ky vendim mund te varet e ardhmja juaj prandaj mendojeni mire. Lidhja juaj sentimentale ka per te pasur nje krize te vogel. Dedikojini me shume kohe partnerit tuaj.

 

 

 

akrepiAkrepi: Jeni duke kerkuar te ecni perpara me forcat tuaja. Jeni kokforte dhe nuk pranoni ndihmen e te tjereve. Jo cdo njeri qe ju ofron ndihme do te thote se e ben per interes.

 

 

 

shigjetariShigjetari: Nqse po kerkoni te gjeni personat perfekt per te realizuar projektin tuaj do te thote qe duhet te prisni perjete. Ne fund te fundit edhe ju nuk jeni perfekt. Nuk duhet te jeni materialist.

 

 

 

bricjapiBricjapi: Nqse do doni te jeni ne nje pozicion te privilegjuar atehere duhet te merrni persiper pergjegjesite tuaja.  Me shefat tuaj duhet te krijoni nje lloj tjeter raporti. Jeni shume serioz.

 

 

 

ujoriUjori: Nqse do te doni te fitoni me shume para , duhet te angazhoheni me shume ne punen tuaj. Keni per te pare qe me mund e me vullnet , financat tuaja kane per te shkuar shume mire.

 

 

 

peshqitPeshqit: Duhet te besoni me shume ne partnerin tuaj dhe ti lini menjane xhelozite e kota. Keni per te pasur nje zenke te vogel per shkak te nje peroni qe ka marre shume konfidence me ju. Duhet te kuptoni qe partneri juaj nuk ka faj per kete situate.

Horoskopi ditor sot 28 Mars 2014

Shperndaje Horoskopin ditor sot 28 Mars 2014 me miqte e tu ne rrjete sociale me butonat me poshte. Flm

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *