Horoskopi ditor sot 26 Shtator 2014

By | 26/09/2014
horoskopi ditor

Horoskopi ditor sot 26 Shtator 2014

Dashi

Ka rrezik te përballeni me disa zhgënjime sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do vuani tej mase. E gjithë kjo për shkak te besimit te verbër qe keni pasur tek partneri. Beqaret me mire te qëndrojnë vete sesa te rrezikojnë duke filluar histori dashurie jo te sigurta. Edhe për financat dita do jete mjaft delikate. Mundohuni te shpenzoni me kujdes dhe maturi.
Demi

Klima ne jetën tuaj ne çift do filloje te ngrohet mjaft gjate kësaj dite. Pritet te kaloni çaste fantastike pranë atij qe dashuroni. Beqaret do joshin dhe do joshen ne çdo moment, por jo te gjithë do mund te hedhin hapa me tej. Financat do jene goxha te paqëndrueshme. Nëse vazhdoni te shpenzoni pa fund gjendja edhe mund te përkeqësohet.
Binjaket

Dite e mbushur me momente te lumtura kjo e sotmja për te dashuruarit. Do kaloni çaste fantastike te cilat do ju futin edhe ne mendime për te ardhmen. Beqaret do fillojnë një lidhje mjaft pasionante e cila mund t’i beje t’i shohin gjerat me një sy tjetër. Ne planin financiar do ju gjeni zgjidhje problemeve dhe situata do filloje dalëngadalë te ketë përmirësime te vogla.
Gaforrja

Dite shume e zymte kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh për asgjë me personin qe keni ne krah dhe do debatoni ashpër me te. Beqaret nuk do jene te qarte pe rate qe duan te bëjnë dhe kjo mund t’i çoje ne drejtime te gabuara. Financat mund t’i përmirësoni vetëm duke marre pasa strikte, nëse vazhdoni me te njëjtën sjellje do keni vështirësi.
Luani

Dite shume pozitive dhe e mbushur me kënaqësi pa fund kjo e sotmja për te dashuruarit. Do kaloni çaste fantastike pranë atij qe dashuroni dhe nuk do dëshironi te shkëputeni asnjë çast. Beqaret do kenë një dite normale dhe pa ndonjë takim vendimtar. Mjedisi yjor do jete i përshtatshëm për financat. Gjendja do vije duke u stabilizuar dalëngadalë.
Virgjeresha

Marrëdhënia ne çift do behet edhe me delikate gjate kësaj dite. Nuk do merreni vesh për asgjë me partnerin dhe nga ana tjetër do kërkoni te dale e juaja. Kokëfortësia nuk ju çon askund. Beqaret duhet te reflektojnë disa here para se te hedhin hapa me tej. Me financat tregohuni sa me te arsyeshëm ne mënyrë qe situata mos përkeqësohet me tepër.
Peshorja

Dite shume pasionante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i harroni te gjitha problemet qe keni pasur dhe e ardhmja do jete akoma me e garantuar. Beqaret do kërkojnë gjate gjithë kohës princin e tyre te kaltër i cili duket se nuk do mbërrijë kurrë. Financat do jene shume delikate. Mos kryeni asnjë lloj shpenzime nëse nuk doni te mbeteni pa para.
Akrepi

Do jeni te shpërqendruar dhe me humor te keq gjate kësaj dite prandaj dhe asgjë nuk do ju ece si e kishit menduar ne jetën tuaj sentimentale. Beqaret ka rrezik te hedhin hapa te nxituara për te cilat do pendohen me shpejt nga sa mendonin. Gjendja financiare nuk do jete aspak e favorshme për te kryer investime pa fund. Mendoni edhe për te ardhmen.
Shigjetari

Do arrini te merrni atë qe doni sot nga partneri juaj dhe dita do jete mjaft pozitive. Pasditja dhe mbrëmja do jene akoma me emocionuese. Beqaret do realizojnë takime pa fund dhe do mund te fillojnë shpejt edhe lidhje. Mjafton qe te kenë dëshirën e mire. Financat do jene ekuilibruara gjithë kohës kështu qe mund t’ia lejoni vetes edhe ndonjë shpenzim me tepër.
Bricjapi

Mirëqenia, harmonia dhe alegoria do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Shfrytëzojeni çdo moment sikur te ishte i fundit. Beqaret do jene te pavendosur pe rate qe duan te bëjnë dhe mund te hedhin disa hapa te gabuara. Gjendja financiare do jete shume e trazuar. Merrni sa me shpejt mase dhe mos mendoni se gjerat mund te rregullohen vete si me magji.
Ujori

Do kaloni një dite goxha te vështirë sot juve qe jeni ne një lidhje dhe asgjë nuk ka për t’iu ecur si e kishit ëndërruar. Here pas here do mendoni edhe t’ia mbathni përgjithmonë. Beqaret duhet te qëndrojnë me këmbë ne toke dhe jo te kërkojnë gjera te pamundura. Për financat do kujdeseni me tepër se kurrë me pare. Gjendja do mbetet e qëndrueshme.
Peshqit

Merkuri nuk do lejoje qe rutina ta pushtoje jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Ai do ju shtyje te provoni emocione te reja pranë atij qe dashuroni. Beqaret nuk do besojnë ne dashuri me shikim te pare, por ne fakt sot do ju ndodhin gjera te mrekullueshme. Financat duhet t’i menaxhoni me shume kujdes ne mënyrë qe gjendja te mos ketë tronditje me te mëdha.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *