Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014, Peshorja, Akrepi, Shigjetari

By | 26/07/2014
horoskopi ditor

Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014, Peshorja, Akrepi, Shigjetari

 

peshorjaPeshorja

Dite serish e vështirë kjo e sotme për te dashuruarit. Edhe pse do mundoheni shume, nuk do e ruani dot ekuilibrin. Neper mendje do ju shkojnë mendime pa fund. Beqaret me mire te mos ëndërrojnë shume sepse me pas realiteti do iu duket akoma me i hidhur. Financat do jene te mira, megjithatë nuk duhen ndërmarrë shume rreziqe. Hiqni ndonjë para mënjanë.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

 

akrepiAkrepi

Nuk do keni për çfarë te ankoheni gjate kësaj dite sepse ne te vërtetë gjithçka do shkoje për mrekulli ne jetën tuaj ne çift. Partneri jo vetëm qe do ju mbaje ne pëllëmbe te dorës, por dhe do ju toleroje jashtë mase. Beqaret do lodhen se kërkuari dashurinë, por ne fund do mund ta gjejnë atë. Ne planin financiar do mbizotërojë gjate gjithë kohës ekuilibri.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

 

shigjetariShigjetari

Do jeni me humor shume te mire gjate kësaj dite dhe do jeni gati ta toleroni me tepe rate qe keni ne krah. Marrëdhënia ne çift do ece ne rrugën e duhur. Beqaret nuk do i rezistojnë dot tundimit dhe do fillojnë aventura te këndshme. Gjendja e financave do jete mjaft delikate. Mire do jete te mos kryeni asnjë investim sepse do ju shkatërrojë.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *