Horoskopi ditor sot 26 korrik 2014, Gaforrja, Luani, Virgjeresha

By | 26/07/2014
horoskopi

Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014, Gaforrja, Luani, Virgjeresha

 

gaforrjaGaforrja

Do e konsolidoni lidhjen tuaj gjate kësaj dite dhe do i zgjidhni qe ne orët e para te mëngjesit problemet qe ju kishin dale. Nëse nga ana tjetër jeni ende beqare, sado qe te mundoheni te gjeni personin ideal nuk do ja dilni mbanë. Qe te mos mërziteni vete qëndroni me tepër me miqtë. Ne planin financiar do jete Urani qe do ju mbështesë fort. Nuk priten probleme.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera
luaniLuani

Do ndiheni me te largët gjate kësaj dite me atë qe keni ne krah dhe ndonjëherë do ju shkoje mendja t’i jepni fund lidhjes. Mos hidhni hapa për te cilat do pendoheni shpejt. Beqaret do fillojnë një histori dashurie shume te bukur dhe afatgjate. Financat menaxhojini me sa me shume kujdes sepse një gabim i vogël dhe gjerat mund te marrin tatëpjetën.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

 

virgjereshaVirgjeresha

Pas një periudhe jo shume te mire për jetën tuaj ne çift, sot do mundoheni te vendosni pak rregull. Ndonjëherë duhen bere edhe tolerime për te mirën e te gjithëve. Beqaret do kërkojnë perfeksionin tek një person prandaj edhe sot do mbeten vetëm. Shpenzimet duhet t’i pakësoni dhe nga ana tjetër te kryeni një riorganizim te të ardhurave. Kërkoni ndihmën e specialisteve.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *