Horoskopi ditor sot 26 korrik 2014, Dashi, Demi, Binjaket

By | 26/07/2014
horoskopi ditor

Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014
dashiDashi

Do bashkëpunoni fort me atë qe keni ne krah gjate kësaj dite dhe gjithçka do shkoje me se miri. Edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje do jene me te qete. Për beqaret do ketë takime te shumta, por ata duhet ta hapin zemrën jo te mbyllen ne vetvete. Nëse kryeni shpenzime te pamenduara financat do dobësohen tej mase. Kujdes!

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

demiDemi

Sot duhet ta ndryshoni rrënjësisht sjelljen tuaj përkundrejt partnerit sepse nëse vazhdoni me kokëfortësinë qe ju karakterizon do keni shume probleme. Beqaret duhet te bëhen gati për takime vendimtare. Shume gjera do ndryshojnë për ta. Ne planin financiar tregohuni inteligjente dhe largpamës. Po shpenzuat pa fund për ta kënaqur veten do keni vështirësi me pas.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

binjaketBinjaket

 

Nëse lidhja juaj është e forte gjithçka do shkoje mire sot. Do kuptoheni për mrekulli me partnerin dhe do argëtoheni pa fund se bashku. Beqaret nuk duhet te kërkojnë dashuri si neper përralla sepse ato nuk ekzistojnë ne te vërtetë. Ne planin financiar duhet te tregoheni me te kujdesshëm sepse gjendja nuk do jete me aq e qëndrueshme si me pare.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *