Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014, Bricjapi, Ujori, Peshqit

By | 26/07/2014
horoskopi

Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

bricjapiBricjapi

Dite mjaft romantike dhe emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Çdo çast do jete i bukur, prandaj nuk do dëshironi qe dita te marre fund. Beqaret nuk do preferojnë ta fillojnë sot një lidhje edhe pse mundësitë do jene te mira. Me financat mundohuni te tregoheni sa me te matur qe te mundeni ne mënyrë qe gjendja te filloje te stabilizohet disi.
Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

 

ujoriUjori

Dite shume e ndërlikuar dhe e mbushur me mosmarrëveshje te mëdha kjo e sotmja për te dashuruarit. Asgjë nuk do shkoje si ju e keni dashur. Beqaret me mire te mos hedhin asnjë hap sepse do lëndohen me shume sesa e kane menduar ndonjëherë. Ne planin financiar mos ndërmerrni rreziqe edhe sikur gjendja te jete e qëndrueshme.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

 

peshqitPeshqit

Do jeni shume te përqendruar gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift dhe do mundoheni qe gjerat te shkojnë sa me mire. Beqaret do kenë një dite normale dhe pa ndonjë takim impresionues. Asgjë nuk do ndryshoje nga disa kohe me pare. Ne planin financiar do keni vështirësi për t’ia dale mbanë. Kërkoni ndihmën e familjareve ne rast nevoje.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *