Horoskopi ditor sot, 26 Gusht 2014, shqip

By | 26/08/2014
horoskopi ditor

Dashi

Dite shume e qete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Gjithçka do ju shkoje ashtu si e kishit ëndërruar. Beqaret do kenë shume dëshirë te provojnë frutin e ndaluar dhe do mundohen te ndryshojnë status. Mire do jete te mos nxitohen. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe do kryeni te gjitha shpenzimet e domosdoshme.
Demi

Do jeni me humor shume te mire gjate kësaj dite dhe do jeni te gatshëm te bëni çdo lloj sakrifice ne mënyrë qe gjerat te ecin si duhet. Beqaret nuk do i rezistojnë dot tundimit dhe do fillojnë një histori te bukur dashurie. Ambienti do jete i këndshëm. Ne planin financiar duhet t’i gjykoni mire gjerat ne mënyrë qe te mos përballeni me vështirësi apo probleme.
Binjaket

Qëndrojini sa me besnike partnerit tuaj gjate kësaj dite sepse ne te kundërt lidhja qe keni krijuar prej kohesh do marre fund. Beqaret do ndihen me te lire për te vepruar dhe do joshin persona te shumte. Ne planin financiar do bëni mire te mos ndërmerrni shume rreziqe sepse situata mund t’iu dale tërësisht jashtë kontrollit. Do keni vështirësi te mëdha.
Gaforrja

Shtojini dozat e imagjinatës gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje dhe mundohuni te provoni te tjera kënaqësi. Partneri do jete gati te beje edhe ndonjë çmenduri. Beqaret nuk duhet te abuzojnë me joshjen sepse do krijojnë një imazh te keq mbi veten. Financat do jene disi me te mira se me përpara, kështu qe mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër.
Luani

Dite shume e turbullt kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk ka për te shkuar si e kishit ëndërruar, madje edhe debatet do jene te njëpasnjëshme. Beqaret duhet te jene realiste dhe te mos bëjnë gjera për te cilat do pendohen shpejt. Ne planin financiar mundohuni te jeni te arsyeshëm. Po shpenzuat me kujdes gjithçka do ece mire.
Virgjeresha

Jeta juaj ne çift nuk do ketë asnjë ndryshim nga disa dite me pare. Po u treguat tolerante dhe te pranoni te bashkëpunoni për çdo gjë me partnerin, gjithçka do ece me se miri. Beqaret do kërkojnë aventura emocionuese. Mundësitë do jene te pafundme kështu qe shfrytëzojini sa te mundeni. Ne planin financiar do jeni goxha te organizuar.
Peshorja

Dite goxha e ekuilibruar kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh me se miri me partnerin dhe do bëni plane mbi te ardhmen. Beqaret do e fillojnë një histori dashurie me shpejt nga sa e kishin menduar. Financat do jene te turbullta. Ulni sa te mundni shpenzimet ne mënyrë qe situata te mos ju dale jashtë kontrollit.
Akrepi

Te dashuruarit do ndihen mire me rutinën e tyre dhe nuk do preferojnë te bëjnë ndryshime te mëdha. Beqaret do jene ne kërkim te shpirtit te tyre binjak, por serish pa shume fat. Hiqeni sa me pare turpin nëse doni te ndryshoni status. Financat do jene disi me te mira se dite me pare, por nuk duhet ne asnjë mënyrë te kryeni shpenzime te pamenduara.
Shigjetari

Ka rrezik qe dita e sotme te jete mjaft e turbullt për te dashuruarit. Nuk do merrni vesh aspak me ate qe keni ne krah dhe gjithsecili do kërkojë te dale e tija. Beqaret duhet te tregohen me te hapur ndaj ftesave qe do iu bëhen, por jo te nxitohen dhe te marrin vendime. Financat do varen nga sjellja e gjithsecilit. Po shpenzuat kuturu mund te lindin probleme serioze.
Bricjapi

Dite e mbushur me sukses kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do i sqaroni te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur dhe do ndiheni me te qete. Beqaret duhet te tregohen te duruar sepse jo çdo gjë do ju realizohet si me magji. Financat nuk do jene aq te mira sa e kishit menduar. Duhet menjëherë te merrni masa strikte qe te mos mbeteni pa para.
Ujori

Tregohuni sa me vigjilente gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift dhe mundohuni te shohin me kujdes çdo veprim te partnerit. Mos lejoni qe ai t’iu gënjejë. Beqaret do ndihen mire edhe me statusin qe kane dhe nuk do kërkojnë te bëjnë asgjë me ngulm. Financat do përmirësohen fale marrjes se një shume te majme te ardhurash. Kjo nga një trashëgimi ose nga një lotari.
Peshqit

Kombinimi i yjeve do beje qe jeta juaj ne çift te jete sa me e mire sot. Marrëdhënia me partnerin do jete e ngrohte me tepër nga sa mund ta kishit menduar. Beqaret do duhet te presin ende, para se te fillojnë një lidhje. Mundësitë sot nuk di jene shume te mira. Gjendja financiare do vije duke u përmirësuar. Do de dini mire sa te shpenzoni.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *