Horoskopi ditor sot 25 Shtator 2014

By | 25/09/2014
horoskopi

Horoskopi ditor sot 25 Shtator 2014

Dashi

Gjate kësaj dite klima ne jetën tuaj ne çift do filloje te ngrohet tej mase. D gjeni mirëkuptimin qe ju kishte munguar prej disa kohesh. Beqaret do ndihen te vetmuar dhe do e vuajnë ne qetësi këtë pjese. Nuk duhet ne asnjë mënyre te kërkoni diçka me ngulm sepse do bëni gabime. Ne planin financiar nuk duhet ta lini situatën te marre tatëpjetën, por duhet te merrni masa strikte.
Demi

Do zgjoheni me optimizëm gjate kësaj dite dhe do i sqaroni një e nga një te gjitha problemet qe keni pasur me partnerin tuaj. Gjithçka do lulëzojë ne jetën tuaj. Beqaret do kenë njohje te reja dhe shume shpejt mund te fillojnë ndonjë histori dashurie. Ne planin financiar tregohuni sa me vigjilente sepse gjendja nuk do jete aspak e qëndrueshme.
Binjaket

fatmirësisht planetët do ndikojnë pozitivisht sot ne jetën tuaj ne çift dhe gjithçka do iu ece si e kishit ëndërruar. Do e shihni me pozitivizëm te ardhmen. Beqaret nuk do jene ende gati për te filluar një histori dashurie kështu qe kane për te mbetur vetëm edhe sot. Financat do jene delikate dhe për ju do jete një sfide e madhe stabilizimi i tyre.
Gaforrja

Edhe pse marrëdhënia ne çift është e mire, nuk duhet te bëni asgjë te pamenduar sepse situata mund t’iu dale tërësish jashtë kontrollit. Beqaret do jene gati te bëjnë edhe çmenduri vetëm për ta bere për vete personin qe pëlqejnë. Me pak mundim kane për t’ia dale mbanë. financat do varen nga ju. Po shpenzuat kuturu edhe për gjera pa vlere do mbeteni ne një gjendje te keqe.
Luani

Do kaloni një dite delikate sot juve te dashuruarit, por qe me durim dhe tolerance do zgjidhni çdo keqkuptim. Si ju ashtu edhe partnerin do dini te hapni rruge. Beqaret nuk do jene ende te bindur pe rate qe duan te bëjmë ne jetën sentimentale dhe do stepen te hedhin çdo lloj hapi. Gjendja e te ardhurave do jete shume me e mire se disa kohe me pare. Do ndiheni me te qete. ikub.al
Virgjeresha

Do keni debate te ashpra gjate kësaj dite me partnerin tuaj dhe asgjë nuk ka për te shkuar si duhet. Ne fakt mezi do prisni qe dita te mbaroje. Beqaret duhet te tregohen shume te matur dhe te mos fillojnë menjëherë histori dashurie me persona qe sapo i kane njohur. Financat do vazhdojnë te mbeten ne gjendje te paqëndrueshme. Kërkoni ndihme nga familjaret, mos u druani.
Peshorja

Do keni me shume se kurrë besim tek partneri juaj sot dhe do kaloni momente shume te bukura pranë tij. Askush nuk do arrije t’ua prishe dot harmoninë. Beqaret do kenë sukses pa fund ne dashuri dhe do fillojnë një etape te re. Financat do vijnë duke u përmirësuar dalëngadalë. Mos kërkoni te pasuroheni menjëherë sepse nuk do ja dilni dot.
Akrepi

Te dashuruarit nuk duhet te nxitohen për asgjë gjate kësaj dite sepse situata mund t’ia dale pa dashje jashtë kontrollit. Beqaret do jene shume te ndjeshëm ndaj ftesave qe do ju bëhen dhe mund te fillojnë menjëherë histori te bukura dashurie. Gjendja e te ardhurave do jete gjate gjithë kohës e qëndrueshme. Mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër.
Shigjetari

Asgjë nuk ka për te shkuar si e kishit menduar sot ne jetën tuaj ne çift kështu qe tregohuni shume te kujdesshëm me çdo lloj hapi. Beqaret as qe do mendojnë për dashurinë sepse miqtë do ju bëjnë disa propozime mjaft intriguese për udhëtime. Financat mund te përmirësohen disi nëse ulni shpenzimet dhe mundoheni t’i riorganizoni te ardhurat.
Bricjapi

Kjo dite do jete shume e paqëndrueshme për ata qe janë ne një lidhje. Here pas here do përballeni edhe me debate te forta dhe do qëndroni mënjanë partnerit. Beqaret me mire te mos hedhin asnjë hap sepse mund te përballen me zhgënjime te mëdha. Gjendja e financave do jete përgjithësisht e mire. Mundohuni qe shpenzimet t’i kryeni te mirë menduara.
Ujori

Pasioni do ndizet si me magji sot ne jetën tuaj ne çift dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Shfrytëzojeni çdo çast sikur te ishte i fundit. Beqaret nuk duhet te tregohen mendjemëdhenj sepse kane për te mbetur vetëm për shume kohe. Për financat do tregoheni te kujdesshëm qe situata te mbetet e qëndrueshme dhe aspak problematike.
Peshqit

Priten momente te mrekullueshme gjate kësaj dite pranë personit qe dashuroni. Edhe vetëm me shikime do merreni vesh me te. Ne mbrëmje mund te keni edhe surpriza te këndshme. Beqaret do kenë një dite plot ngjyra dhe takime te veçanta. Shfrytëzojeni sa te mundni. Financat fatmirësisht do jene goxha te mira. Përfitoni nga kjo për te kryer te gjitha investimet e domosdoshme.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *