Horoskopi ditor sot 24 Mars 2014

By | 24/03/2014
horoskopi ditor

Horoskopi ditor sot 24 Mars 2014
dashiDashi: Nervozizmi ka per te qene i pranishem gjate gjithe dites tuaj si ne raportet me familjaret ashtu edhe me shoqerine tuaj. Kujdes mos te thyeni urdherat e shefit ne punen tuaj sepse keni per te kaluar telashe.

 

 

Dedemimi: Planeti Saturn sot gjendet ne anen e shenjes tuaj. Do te gjendeni ne disa situata jo te lehta por si gjithmone do te dini se si tja dilni mbane. Perdorni urtesine dhe inteligjencen tuaj dhe cdo gje ka per te shkuar mire.

 

 

 

binjaketBinjaket: Kalimi i Henes ne shenjen tuaj do te beje qe te merrni lajme te reja nga ana profesionale dhe sentimentale. Do te pergatisni edhe nje udhetim pak te larget.

 

 

 

gaforrjaGaforrja: Parate qe keni dhene borxh e qe kishit menduar qe nuk do i merrnit kurre , sot keni per te marre nje pjese. Beqaret do te kene shanse shume te mira per te pasur takime te reja. Mos e egzagjeroni me alkolin.

 

 

 

luaniLuani: Sot do te ndiheni te plotfuqishem ne te gjitha fushat e jetes fale kalimin te Marsit ne shenjen tuaj. Do te jeni shume pasional ne dashuri.

 

 

 

virgjereshaVirgjeresha: Kalimi i Henes ne shenjen tuaj do tju beje te ktheheni ne nje enderrimtar dhe romantik. Per fat te keq endrrat zgjasin pak… shnderrojini ato ne realitet.

 

 

 

 

peshorjaPeshorja: Kujdes relatat ne familje. Sot per shkak te disa fjaleve qe do te shkembeni do te ngeleni keq qe familja juaj nuk arrin tju kuptoje.

 

 

 

akrepiAkrepi: Sot do te jete e nevojshme te dilni nga skemat tuaja. Lereni menjane turpin dhe veproni sipas ndjenjave. Do te keni mundesi te reja per te pasur me shume fitime nga financa por nuk duhet te shpenzoni shume.

 

 

 

shigjetariShigjetari: Dite qe duhet tja dedikoni familjes tuaj. Keni per ta kuptuar qe edhe familja ka nevoje te kaloje me shume kohe me ju. Lajme te mira do merrni nga nje i aferm i juaji.

 

 

 

bricjapiBricjapi: Kenaqesia me e madhe per ju sot do te jete nga ana profesionale. Keni per nje marre pjese ne nje projekt te ri qe ka per tju gezuar shume. Mbasditen keni per tja dedikuar familjes tuaj.

 

 

 

ujoriUjori: Dielli , sot ka per tju kuruar nga ana e shendetit, ditet me te veshtira kane kaluar. Rastesisht, Do te keni nje takim me nje person shume interesant. Mundohuni mos te hapeni direkt per problemet tuaja.

 

 

 

peshqitPeshqit: Sot do te jeni plot me ide te reja nga fusha profesionale te cilat do te vleresohen nga koleget tuaj. Ana sentimentale ka per te pesuar nje renie por kjo per fajin e partnerit tuaj qe kerkon te pamunduren nga ju.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *