Horoskopi ditor sot 22 Korrik 2014, Peshorja, Akrepi, Shigjetari

By | 22/07/2014
horoskopi ditor

Horoskopi ditor sot 22 Korrik 2014, Peshorja, Akrepi, Shigjetari

 

peshorjaPeshorja

Planetët do iu ndihmoje te rivendosni dialogun ne jetën tuaj ne çift sot. Si ju ashtu edhe ai qe keni ne krah do tregoheni me te kuptueshëm dhe do toleroni gjithë kohës. Beqarët do kenë nje ditë me te animuar edhe pse nuk do e takojnë as sot dashurinë e madhe te jetës se tyre. Ne planin financiar nuk duhet te ndërmerrni rreziqe te mëdha sepse do keni probleme te paimagjinueshme.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

 

akrepiAkrepi

Jeta sentimentale e çifteve do jetë me e bukur sesa ata e mendonin. Do e dyfishoni përkujdesjen per atë qe keni ne krah dhe do ia shprehni me tepër ndjenjat. Beqarët duhet t’i lënë te tjerët t’i joshin dhe jo te mbyllen ne vetvete. Vetëm kështu do arrini te krijoni një lidhje. Ne planin financiar fati do iu buzeqeshë. Do kryeni shpenzimet e nevojshme dhe buxheti nuk do ketë tronditje.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

 

shigjetariShigjetari

Do bëni te gjitha përpjekjet e mundshme gjate kësaj dite vetëm e vetëm qe marrëdhënia juaj me partnerin te jete me e mire. Edhe për ata qe kane pasur debate situata do stabilizohet. Beqaret do kenë mundësi me shumice për te pasur njohje te reja e mjaft interesante. Shfrytëzojini! Ne planin financiar do influencohen mjaft investimet dhe te ardhurat do rriten.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *