Horoskopi ditor sot 22 Korrik 2014, Bricjapi, Ujori, Peshqit

By | 22/07/2014
horoskopi

Horoskopi ditor sot 22 Korrik 2014, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

bricjapiBricjapi

Jeta juaj ne çift nuk do jete rutine gjate kësaj dite. Se bashku me partnerin tuaj do mendoni te përjetoni emocione te reja dhe eksperienca drithëruese. Beqaret do njihen me disa persona, por duhet te kalojnë disa dite para se ata te japin fjalën për diçka me tepër. Për shkak te faturave apo shpenzime te nevojshme qe do iu duhet te bëni financat do jene delikate.
Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

 

ujoriUjori

Te gjithë planetët do bëhen një për t’ua bere edhe me te bukur ditën sot. Pas një periudhe te ftohte dhe kur keni qëndruar larg njeri-tjetrit, situata duket se do përmirësohet. Beqaret duhet te qëndrojnë vetëm edhe sot qe te mendojnë çfarë duan te bëjnë ne te ardhmen. Financat do jene te mira, por nje dhurate e dikujt do ua beje ditën edhe me te bukur e me te kënaqshme.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

 

peshqitPeshqit

Pritet qe dita e sotme te jete shume e qete për te dashuruarit. Bashkëpunimi dhe komunikimi do jete i mire e nuk do përbëjë asnjë problem. Beqaret nuk duhet te bëjnë sakrifica te tejskajshme vetme për te gjetur dashurinë. Ka kohe për gjithçka. Ne planin financiar nuk duhet te luani shume me zjarrin sepse do digjeni keq. Shpenzoni aq sa ua mban xhepi.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *