Horoskopi ditor, sot ,2 Shtator 2014

By | 02/09/2014
horoskopi

Horoskopi ditor, sot ,2 Shtator 2014

Dashi

Ata qe jane ne cift do i rrezojne te gjitha tabute sot. Do beni gjithcka qe ndjeni pa menduar pe rate qe do thone te tjeret. kete ne fakt duhet ta kishit bere prej kohesh. Beqaret nga ana tjeter do fillojne aventura te nderlikuara te cilat nuk do i cojne asgjekund. Kujdes! Mundohuni te stabilizoni buxhetin duke bere nje riorganizim te te ardhurave dhe duke ulur shpenzimet.
Demi

Kujdes ju qe keni nje lidhje dhe i hishni syte sa andej kendej. Nese ai qe keni ne krah e kupton kete jo vetem qe do keni debate serioze, por mund te vijne edhe ndarje. Beqaret duhet te tregohen me realiste dhe t’i marrin gjerat si t’iu vijne. Mos kerkoni me ngulm asgje. Ne planin financiar do iu jepen mundesi te mira per ta permiresuar ate. Shfrytezojini!
Binjaket

Nen influencen e Merkurit gjithcka do shkoje mire ndermjet jush dhe partnerit tuaj. Ai do tregohet tolerat dhe do iu kuptoje per gjithcka qe do keni nevoje. Beqaret ka shume gajs ate njohin me ne fund personin qe kane enderruar prej kohesh. Mos e humbni rastin. Buxheti do te permiresohet ndjeshem. Megjithate kujtohuni gjithmone qe paraja nuk sjell gjithmone lumturine.
Gaforrja

Kur jeni me partnerin lerini prapa problemet familjare sepse vetem keshtu do kaloni dise momente te kendshme me te. Beqaret do perjetojne emocione te shumta fale nje takimi impresionues. Nese ndiheni mire me te qe ne takimin e pare, mos e lini t’iu ike. Ne planin financiar do iu duhet te merrni vendime te rendesishme. Tregohuni te matur.
Luani

Sot, me shume se kurre do iu kushtoni rendesi edhe ndjenjave te partnerit tuaj. Mjaft me menduar vetem per vete. Do kujdeseni qe ai te ndihet mire dhe do ia shprehni ndjenjat. Beqaret duhet te bejne kujdes te mos fillojne menjehere nje lidhje. Njiheni me pare personin qe do takoni. Financat do jene te mira, madje mund tekete edhe ndonje permiresim te papritur.
Virgjeresha

Ata qe kane nje lidhje nuk do ndihen shume mire sot dhe atmosfera ne cift nuk do jete shume e ngrohte. Gjithsesi beni kujdes me ato qe do i thoni partnerit. Beqaret do kalojne nj dite harmonike e plot ngjyra. Ka mudnesi qe te takini edhe dike te vecante, kjo varet nga ju. Ne planin financiar mendohuni mire para se te beni cfaredo lloj veprimi.
Peshorja

Sot me ne fund do te mbaroje edhe rutina e jetes suaj ne cift. Do hyni ne veprim dhe ambienti do ngrohet akoma me teper. Beqaret do pelqejne jashte mase dike. Beni ate qe iu thote zemra pa menduar per te tjeret. Ne fund te fundit eshte jeta juaj. Edhe pse e dini qe nuk eshte mire te shpenzoni pa mase nuk do i vini dot fre vetes suaj. Do perballeni me veshtiresi.
Akrepi

Te gjithe planetet do jene ne anen tuaj sot. Klima do jete mjaft romaneske dhe pasioni do te shtohet me teper. Shfrytezojeni sa te mundni diten. Zemrat e vetmuara me shume gjasa do gjejne shpirtin e tyre binjak. Lereni vetes te lire sot qe te perjetoni emocione me te forta. Me ne fund edhe ne planin financiar do vendoset ekuilibri. Mos shpenzoni shume qe ta ruani sa me gjate ate.
Shigjetari

Edhe pse pasioni nuk do jete i madh gjate kesaj dite, jeta juaj sentimentale do shkoje me se miri. Askush nuk do arrije dot ta prishe qetesine qe ekziston. Beqaret nuk do kene fat dhe do ngelen serish vete. Mos u merzitni sepse shume shpejt do vije edhe dita juaj. Beni pak me shume kursime sot nese doni qe mos keni probleme te medha financiare. Mund t’ia dilni!
Bricjapi

Ne jeten ne cift do kete permiresime te ndjeshme. Klima do filloje te ngrohet dalngadale dhe do ia kaloni me se miri me partnerin tuaj. Beqaret me ne fund do ndihen te plotesuar. Gjithsesi mund u ndikoni nga emocionet dhe te beni gjera te pamenduara mire. Konfigurimi yjor tregon se edhe financat do shkojne mire. Kryeni transaksionet e duhura dhe menaxhoheni mire buxhetin.
Ujori

Jeta ne cift do jete e mbrojtur gjate kesaj dite. Do ia kaloni mire dhe do perjetoni emocione te kendshme. Jeta sentimentale e beqareve do te influencohet nga Venusi. Do keni takime te papritura me persona qe ia vlen t’i kesh prane. Mos e humbni mundesine. Financat do jene delikate. Mos shpenzoni asnje lek me teper sesa ua mban xhepi ne menyre qe mos bini ne humnere.
Peshqit

Ju qe jeni ne ne nje lidhje do kaloni nje dite me te bukur se disa dite me pare. Do jeni me humor te mire dhe do e toleroni me tepe rate qe keni ne krah. Shume beqare do kerkojne te krijojne familje, merrini gjarat shtruar. Gjate kesaj dite do i keni mundesite per te gjetur nje person te kendshem. Jupiteri do ua mbroje financat dhe do tregoheni te kursyer me shpenzimet.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *