Horoskopi ditor sot 15 Tetor 2014

By | 15/10/2014
horoskopi

Horoskopi ditor sot 15 Tetor 2014

Dashi

Ambienti ne jetën tuaj ne çift nuk do jete shume i ngrohte gjate kësaj dite kështu qe kujdes me çfarëdo lloj hapi qe do hidhni. Beqaret do realizojnë takime mbresëlënëse te cilat do ua ndryshojnë shume shpejt jetën. Ne planin financiar do keni me tepër besim tek vetja dhe do arrini t’i menaxhoni si duhet te ardhurat. Gjendja do vije dalëngadalë duke u përmirësuar.
Demi

Ata qe janë ne një lidhje do ndihen te lodhur nga rutina dhe do kërkojnë te bëjnë ndryshime. Për çdo gjë duhet te flisni dhe te bashkëpunoni me atë qe keni ne krah. Beqaret do kenë disa takime, por nuk do ndodhe asgjë me shume sesa ndonjë aventure kalimtare. Ne planin financiar do keni shume vështirësi. Nuk do arrini dot as te kryeni shpenzimet me te domosdoshme.
Binjaket

Dite shume e veçante kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni me te dashuruar se kurrë dhe mund te merrni edhe disa vendime te rëndësishme. Beqaret nuk duhet te joshin persona qe nuk duhet sepse do kenë probleme me vone. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj edhe pse për te thënë te vërtetën do shpenzoni pak me shume sesa duhet.
Gaforrja

Dite mjaft e qëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Gjerat do ecin si duhet dhe nuk do ketë aspak mosmarrëveshje apo probleme. Beqaret mund te realizojnë disa takime, por asnjeri nuk do jete ashtu si e kane ëndërruar. Ne planin financiar do ju duhet me shume se kurrë te tregoheni te matur dhe te mos ndërmerrni shume rreziqe.
Luani

Do pendoheni për disa gabime qe keni bere ne jetën tuaj sentimentale kohet e fundit dhe do kërkoni një mënyrë për t’i ndrequr ato. E lehte nuk do jete, por duhet te mundoheni pak. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te ndryshuar statusin edhe pse mundësitë do jene te mira. Situata financiare do jete mjaft e ndërlikuar. Mos bëni çmenduri sepse do keni probleme serioze.
Virgjeresha

Do e adhuroni partnerin tuaj gjate gjithë kësaj dite dhe do ndiheni mjaft mire ne krahët e tij. Kënaqësitë dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Beqaret ka rrezik te joshin personat e papërshtatshëm dhe te fillojnë lidhje te trazuara. Financat do vazhdojnë te mbreten te mira nëse i menaxhoni si duhet ato para qe keni. I keni te gjitha mundësitë.
Peshorja

Jupiteri do jete planeti qe do e favorizoje jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do ndiheni mjaft mire ne krahët e partnerit dhe ne çdo moment do provoni eksperienca te reja se bashku. Beqaret do kenë ndryshime rrënjësore ne jetën sentimentale. Financat do mbeten shume delikate. Mos kryeni shpenzime kuturu nëse nuk doni te vuani për shume kohe.
Akrepi

Ata qe janë shume te lidhur me partnerin do kalojnë një dite te qete sot. Te tjerët qe kane kohe qe debatojnë dhe zihen do mendojnë t’i japin fund njëherë e mire. Ne fakt kjo është gjeja e duhur. Beqaret do njihen me persona te rinj me te cilët me vone mund te krijojnë edhe lidhje. Ne planin financiar do jeni te zotet dhe gjendja do normalizohet.
Shigjetari

Do jeni ne humor shume te mire gjate gjithë kësaj dite dhe marrëdhënia ne çift do vije duke u përmirësuar. Do i lini pas te gjitha problemet qe keni pasur. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do përfitojnë nga ftesat qe do iu bëhen. Financat do kërkojnë me tepër vëmendje se kurrë me pare. Po u treguat te kujdesshëm sot gjendja do jete e mire për një kohe te gjate.
Bricjapi

Do jeni shume optimiste gjate gjithë kësaj dite dhe do bëni çfarë te mundni qe marrëdhënia me partnerin do vije duke u përmirësuar. Beqaret nuk do kënaqen me takimet qe do realizojnë dhe nuk do ndihen me te vetmuar. Gjendja e financave do vije duke u stabilizuar po ndoqët strategjinë e para disa ditëve. Shpenzimet e mëdha shmangini sa te mundni.
Ujori

Dielli do ndriçoje me shume se kurrë sot ne jetën tuaj sentimentale. Marrëdhënia ne çift do jete e shkëlqyer dhe e mbushur me emocione te forta. Beqareve do ju realizohen ëndrrat dhe do ndihen shume me te qete se me pare. Ne planin financiar do jeni te kujdesshëm. Do i kaloni një e nga një vështirësitë dhe do ndiheni me te qete.
Peshqit

Dite me e kënaqshme se me pare kjo e sotmja për te dashuruarit. Do zbuloni një tjetër ane te tij e cila do ju pëlqejë jashtë mase. Beqaret sado qe do mundohen nuk do arrijnë ta gjejnë princin e tyre te kaltër. Do ju duhet ende shume kohe për te ndryshuar statusin. Ne planin financiar do jete një dite shume e vështirë e cila duhen pasur nen kontroll.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *