Horoskopi ditor sot 14 Tetor 2014

By | 14/10/2014
horoskopi ditor

Dashi

Do kënaqeni me aq sa do ju japë partneri dot ne jetën tuaj ne çift dhe marrëdhënia me te do jete mjaft e mire. Mund t’i bëni njeri-tjetrit edhe ndonjë kritike, pa pasur hatermbetje. Beqaret do kenë njohje te reja dhe mjaft interesante. Merrni kohen e duhur për te qëndruar me ta dhe për te mësuar me tepër. Financat do jene goxha te qëndrueshme. Do jeni me te qete ne këtë plan.
Demi

Do jeni me te disponueshem ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe se bashku me te mund te kaloni momente te papërsëritshme. Beqaret do jene sharmante dhe joshës. Te shumte do jene personat qe do mundohen t’i bëjnë për vetëm dhe kjo di ju japë mundësinë te përzgjedhin te duhurin. Ekuilibri buxhetor do jete i mire. Mund te kryeni ndonjë shpenzim te domosdoshëm.
Binjaket

Debatet dhe mosmarrëveshjet ne çift ka rrezik te shtohen edhe me tepër gjate kësaj dite. Do jeni te drejtpërdrejtë me partnerin dhe pikërisht kjo nuk do i pëlqejë aspak atij. Beqaret do kalojnë momente emocionuese dhe plot gëzim ne pranin e miqve, prandaj nuk do e ndiejnë mungesën e dashurisë. Situata financiare do jete me e mire dhe ju do jeni me te arte për hapat qe duhet te hidhni.
Gaforrja

Neptuni do ju shtyje te tregoheni me idealiste sot ne dashuri dhe kjo mund te jete problematike për ju ne te ardhmen. Me mire do ishte te qëndronit me këmbë ne toke. Beqaret duhet t’ia njohin me tepër vlerat vetes dhe te mos pranojnë çdo lloj ftese qe do ju behet. Ne planin financiar do jete një dite me fat. Situata do përmirësohet me shume sesa mendonit.
Luani

Dashuria ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj jave kështu qe nuk do keni për çfarë te shqetësoheni. Partneri do i kuptoje me një shikim dëshirat tuaja dhe do mundohet t’ua plotësojë ato. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por mund te nisin një histori dashurie pasionante. Ne planin financiar mos ngurroni te merrni masa strikte nëse do jete nevoja.
Virgjeresha

Nëse jeni ne çift duhet te bëni disa ndryshime rrënjësore te sjelljes suaj sepse vetëm ne ketë mënyrë do arrini ta qetësoni situatën e tensionuar. Beqaret do kenë disa takime, por nuk do ndihen te përmbushur. Mire është te mos hidhni asnjë hap pa qene te sigurte. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë ende nuk është momenti për shpenzime marramendëse.
Peshorja

Jeta juaj ne çift do ketë ulje dhe ngritje gjate kësaj dite. Gjithçka do ndryshoje ne përputhje me humorin tuaj kështu qe bëni kujdes. Edhe durimi i partnerit do e ketë një kufi. Beqaret do përzgjedhin shume dhe si përfundim do mbeten serish vetëm. Nëse shpenzoni shifra marramendëse situata financiare do këtë tronditje. Kujdesuni me tepër për këtë sektor.
Akrepi

Yjet do kenë një ndikim shume te madh sot ne jetën sentimentale te çifteve. Ata do ju nxitin te tregoheni me te hapur ndaj atij qe keni ne krah dhe do bëni me tepër lëshime. Beqaret do e kenë te vështirë edhe sot ta bëjnë për vete personin qe ju pëlqen. Ne plani financiar, pamaturia dhe mos kujdesia mund t’iu kushtojnë shtrenjte.
Shigjetari

Partneri do ju beje surpriza te njëpasnjëshme gjate kësaj dite ne mënyrë qe ju te ndiheni me se miri. Do e ridashuroni atë qe keni ne krah. Beqaret do mundohen me kot te gjejnë princin e tyre te kaltër sepse mundësitë e sotme nuk do jene aq te mire. Sektori i financave fatmirësisht nuk do jete shume problematik. Mund te bëni edhe ndonjë shpenzim me tepër.
Bricjapi

Kjo dite do jete një nga me te bukurat dhe me te lumturat për te dashuruarit. Do ndiheni për mrekulli ne krahët e atij qe doni dhe nuk do dëshiroheni te ndaheni për asnjë çast prej tij. Beqaret do marrin dhurata te befasishme nga yjet, por gjithçka do ndryshoje për mire ne jetën e tyre. Situata financiare nuk do jete problematike kështu qe duhet te rrini te qete.
Ujori

Duhet t’i gjykoni mire gjerat sot ne jetën tuaj ne çift sepse po gabuat nuk do ketë me kthim mbrapa. Mos u nxitoni, por merrni kohen e duhur për t’u qartësuar. Beqaret do e kenë shume te lehte te joshin dhe ne këtë mënyrë mundësitë për te krijuar një lidhje serioze do shumëfishohen. Ne planin financiar nuk duhet te bëni çmenduri edhe nëse situata do jete e qëndrueshme.
Peshqit

Maturia dhe kujdesi ne jetën tuaj ne çift do ju mundësojë një ambient te ngrohte dhe harmonik. Do keni mundësi edhe t’i zgjidhni mosmarrëveshjet qe keni pasur dikur. Beqaret edhe pse do kërkojnë gjithë kohës nuk do kenë mundësi ta gjejnë princin e tyre te kaltër. Ne planin financiar duhet te kontrolloni njëherë situatën para se kryeni çdo lloj shpenzimi.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *