Horoskopi ditor sot 14 Shkurt 2014

By | 13/02/2014
horoskopi

Horoskopi ditor sot 14 Shkurt 2014

dashiDashi: Dita  dedikuar Dashurise, sot 14 Shkurt, nuk mund te lihet pas dore. Keshtu qe , jeni apo jo te dashuruar beni te lumtur dike qe gjendet afer jush , me supriza ose dhurata te vogla. Ne mbremje mund te jetoni momente qetesie dhe enderruese, por cdo gje varet se sa te lumtur keni bere dike gjate dites.

 

 

demiDemi: Sot eshte dita e Dashurise dhe nuk ka vend per kokfortesi te kota. Mos ngulni kembe ne zgjedhjen e restorantit ose te menuse qe do zgjidhni, duhet te jeni spontan. Do te shifni qe cdo gje do kaloje mire, edhe po te jeni Beqare, sepse e rendesishme eshte te gjendeni mire me vetveten duke shpresuar qe e ardhmja te jete me e mire. Nqse do te doni te dilni per te pasur njohje te reja Ju urojme Fat te mbare!

 

 

binjaketBinjaket: Idete tuaja jane aq shume te perparuara ne kete dite feste saqe partneri juaj nuk ka per ta kuptuar shume  romanticizmin tuaj. Mbi te gjitha merrni mendimin e partnerit qe kjo ide qe keni i pelqen apo jo.

 

 

gaforrjaGaforrja: Sot do te keni shume sukses ne fushen profesionale. Koha nuk ju mjafton kurre. Duhet ti dedikoni me teper kohe dashurise dhe ndjenjave.  Keni pergatitur ndonje surprize per partnerin? Nqse jo, atehere te pakten mund te shkojne mire disa trendafila dhe cokollata.

Nqse jeni Beqar , jeni me fat. Dita e sotme ka nje surprize te bukur per ju!!

 

 

luaniLuani: Konfidencat jane shume te rendesishme, prandaj ju sot do te keni nevoje qe personi qe ju qendron ne krah te hapet me ju dhe te kete besim tek ju. Ne darke duhet te krijoni nje atmosfere romantike qe edhe partneri juaj te ndihet rehat me ju dhe te flase lirshem. Duhet te keni vemendjen me te madhe tek fjalet qe ka per tju thene sot!

 

 

virgjereshaVirgjeresha: Sot, nqse do te doni te kaloni nje dite sa me te bukur duhet te beni kompromisa me partnerin tuaj dhe pa zenka. Nuk mund ta detyroni qe te organizoje kete dite vetem ashtu si ju pelqen ju.

Nqse jeni Beqar, mundohuni ta kaloni kete dite me shoqerine tuaj.

 

 

peshorjaPeshorja: Ideja juaj se si do te organizoni kete dite sot do te jete fituese dhe keni per te bere shume te lumtur partnerin tuaj. Nqse do te keni kerkesa speciale nga partneri, do te ngeleni te kenaqur nga pergjigjet qe do merrni.

 

 

akrepiAkrepi: Sot duhet te shfrytezoni sa me mire energjine tuaj, keni shume energji dhe me e mira eshte qe ta vini ne dispozicion te lidhjes tuaj sentimentale nqse do doni qe cdo gje te shkoje mire. Ne darke do te merrni nje lajm te mira qe si rrjedhoje ka per tju bere te shikoni te ardhmen plot optimizem.

 

 

shigjetariShigjetari: Duke qene se vazhdoni te jeni person pozitiv, trasmetoni pak me shume ngrohtesi partnerit tuaj. Keni per tu ndjere me mire me njeri tjetrin . Sot mundohuni te jeni me shume romantik, shprehni emocionet tuaja pa ndrojtje dhe keni per te pare qe lidhja juaj ka per tu bere me e forte se kurre.

 

 

 

bricjapiBricjapi: Nqse do te doni te ndryshoni ndonje gje qe nuk ju pelqen , sot mund ta beni , sidomos nqse ka te beje me gjendjen tuaj sentimentale te lodhur dhe zhgenjyese. Mund te rinovoni monotonine tuaj te perditshme, gjeni nje menyre tjeter komunikimi me te prere dhe te qarte, rinovoni ate gje qe ka per tju bere te ndjeheni me mire.

 

 

 

ujoriUjori: Nqse do te kaloni pak kohe sot duke ja dedikuar biznesit, mund ta beni, asnje nuk ju ndalon. Por kujdes mos te zgjateni shume se personi qe ju qendron ne krah ka nevoje per ju, te pakten sot qe eshte festa e te dashuruarve.

Akoma me keq nqse jeni Single, nuk duhet ti dedikoheni shume punes por duhet te dilni. Ashtu si jeni ju Beqar ka edhe shume te tjere qe sot dalin per te kerkuar dashurine e jetes se tyre.

 

 

peshqitPeshqit: Sot nuk do te keni deshire qe te ndani mendimet tuaja me partnerin por do te preferoni me shume te rrini vetem. Kete gje nuk duhet ta beni! Eshte e rendesishme te festosh diten e te dashuruarve perkrah personit qe do dhe te do. Keni per te pare qe do ndjeheni me mire.

 

Ju lutemi te shperndani Horoskopin ditor 14 Shkurt 2014 me rrjetet sociale duke perdorur butonat me poshte. Nqse deshiron te lexosh Horoskopin ditor sapo te publikohet cdo dite, te lutem shkruaj adresen email ne kutine e meposhtme.

Faleminderit dhe urojme te kaloni nje dite sa me te bukur!!!

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *