Horoskopi ditor sot 13 Shkurt 2014

By | 13/02/2014
horoskopi ditor

Horoskopi ditor sot 13 Shkurt 2014

dashiDashi: Sot do tju duhet te beni nje zgjedhje te rendesishme perpara personave qe ju kane kritikuar per shume kohe dhe qe fusin hundet ne punet tuaja. Darken dedikojani familjes tuaj duke u mbledhur te gjithe sebashku.

 

 

demiDemi: Duhet te mesoni te mbani cdo gje nen kontroll, edhe ato gjera qe kishit menduar qe nuk varen nga ju. Keni bere zgjedhjet tuaja dhe duhet ti perballoni te gjitha. Kane per tju kerkuar llogari , mundohuni te jepni shpjegimet e duhura.

 

 

binjaketBinjaket: Jeni shume inteligjent por ndonjehere humbisni pike perpara situatave edhe shume te thjeshta. Nga pasditja dikush ka per tju rrefyer nje sekret te tijin. Duhet mos ta perfolni me te tjeret, sekreti eshte sekret.

 

 

gaforrjaGaforrja: Nqse i kerkoni keshilla dikujt se si te kaloni kete dite sot , do te thote qe fantazia juaj ka marre fund. Jeni ju qe zakonisht jepni keshilla te tjereve. Kerkoni disa dite pushim nese punoni , ju duhet te mblidhni veten.

 

 

luaniLuani: Sot Do te beni nje rremuje te vertete ne vendin e punes. Kerkoni pak me teper nga vetja juaj, keni arritur ne nje faze shume monotone ku gjerat e reja ju mundojne shume. Mos e teproni duke pire kafe.

 

 

virgjereshaVirgjeresha: Nuk jeni te qarte nga zgjedhjet qe keni bere. Keni kaluar momente te veshtira. Sot do te jete dita ku ju do te arsyetoni me mire dhe do te rregulloni nje gabim qe keni bere. Per beqaret mund te kete mundesi per njohje te reja.

 

 

peshorjaPeshorja: Sot do ti kushtoni vemendje me te madhe edhe gjerave me te vogla qe do ju ndodhin. Mos harroni te shkoni ne nje takim qe keni sot. Mund te merrni lajme te mira.

 

 

akrepiAkrepi: Nje person i afert i juaji do te kete nje problem per te cilin ka per tju kerkuar nje zgjidhje financiare. Mendohuni mire perpara se te jepni para borxh apo ti jepni keshilla te gabuara. Kane per tju renduar ne te ardhmen.

 

 

shigjetariShigjetari: Sot me ne fund Fati do te jete nga ana juaj dhe nje surprize e bukur ka per tju ndodhur . Keni shume kohe qe e prisni dhe me te vertete qe e meritoni.

 

 

 

bricjapiBricjapi: Ne pergjithesi do te jete nje dite e bukur, ndoshta do tju duhet te punoni deri vone por sigurisht do te keni kohe edhe te shplodheni duke qendruar afer familjareve tuaj.

 

 

 

ujoriUjori: Nqse po kaloni nje periudhe pak te veshtire nga ana sentimentale , kjo do te thote qe nuk jeni angazhuar plotesisht ne detyrimet tuaja ndaj partnerit. Keni shume ankth brenda prandaj keshilla e sotme eshte te gjeni momentin e duhur per pak relax.

 

 

peshqitPeshqit: Keni mundesi te mira per te realizuar nje projekt te ri, mos i degjoni shume personat qe nuk jane kompetente per te zgjidhur kete projekt.  Mund tju cojne ne rruge te gabuar.

Share

2 thoughts on “Horoskopi ditor sot 13 Shkurt 2014

 1. Anisa

  ishalla po realizohet puna ime do jem e lumtur

  Reply
  1. horoskopi Post author

   Do na behet qejfi po u realizua. Shpresojm sa me mire!!

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *