Horoskopi ditor, sot 13 Mars 2015

By | 13/03/2015

Horoskopi ditor, sot 13 Mars 2015

DASHI
Gjerat nuk jane saktesisht sic duhen, por ju, ne vend qe te shqetesoheni se si duhen te jene nuk tregoni interesin minimal ne te vertete. Kjo mund te zhgenjeje shume ata rreth jush.S’ka dyshim qe nje sjellje e tille nuk do te jete ne favorin tuaj dhe mund t’ju sjelle disa problem te tjera te vogla mbas disa ditesh, kur do ju kerkojne llogari per mendimet tuaja te verteta mbi kete teme dhe nuk do jeni ne gjendje per te dhene shpjegime te qarta.

DEMI
Nese po shqetesoheni shume per ate qe po ndodh rreth jush, atehere do te thote qe cdo gje ka rendesi per ju shume me teper nga c’doni te beni te besojne te tjeret, madje as ju nuk e dini mire sa shume. Edhe nese doni te silleni si te pa interesuar madje edhe sarkastik, jeni gjithmon aty te kontrolloni para te gjitheve, dhe nuk mund te mendoni se askush s’do e vere re. Ndoshta sepse kane me shum takt se sa ju.

BINJAKET
Ne kete dite nuk ka surpriza te vecanta qe duhen te zene jeten tuaj tashme te zene, keshtu qe mund te vazhdoni me qetesi ne punet tuaja.Jo gjthmon mund te perfundoni gjthcka ne kohen e shkurter qe ju kane dhene si afat, por sot jeni ne avantazh me shume se te tjeret, keshtu qe nuk do jete aspak problem per ju.

GAFORRJA
Keni treguar nje sekret dikujt ne te cilin keni besim, dhe tani ndiheni me te lire, megjithate nuk doni qe kjo te ndryshoje marredhenien tuaj, edhe pse e dini qe nuk do jete e lehet te asimilohet.Mos e beni veshin shurdh kur keta t’ju kerkojne me shum llogari, sepse do te ishte e pandershme dhe jo shume besnike kundrejt tyre qe kane pranuar me deshire shfryerjen tuaj.

LUANI
Ne kete dite te gjithe do te kene sy per ju, ne kuptimin qe te gjithe do ju japin nje shank dhe nese do dini ta shfrytezoni, me siguri nuk do ktheheni ne shtepi me duart bosh sic thuhetne keto raste.Nderkohe qe ju prisni disa shpjegime, gjithmon mund te provoni nje rruge alternative dhe te shihni se cfare menyre zgjodhet per te bere rrugen tuaj, do te jete e sakta, por edhe me fitimprurese.

VIRGJERESHA
Ne kete dit, ju gjithmon mund t’I ktheheni dikujt kompetent per te kryer aktivitete te cilat ju nuk ju takojne dhe te cilat nuk e keni zakon, vecanerisht nese behet fjale per dicka delikate.Heret e para eshte normale qe ti mbeshteteni atyre qe dine me shume, per te qene ne gjendje te beni punen mire. Ky qendrim do te jete i vleresuar plotesisht nga personi i pregatitur qe do ju veshtroje shume.

PESHORJA
Lavderimet nuk jane gjithmon sinonim me respektin dhe kete duhet ta dini vete, edhe pse jeni person mjaft i rritur per te kuptuar se dikush po ju merr me te mira per te perfituar dicka.S’ka asnje dyshim qe jo te gjithe jane te armatosur me qellimet me te mira ndaj jush, sidomos duke patur parasysh heret e fundit qe dikush ju ka vene ne veshtiresi, ne menyre te heshtur.

AKREPI
Ne kete dite kaq te vecante per ju, mund te perfundoje duke patur nevoje te merrni nje vendim qe nuk donit ta merrnit dhe per me shume do ju sjelle ndonje zhgenjim emocional.Sigurisht pastaj do te duhet te mendoheni mire per te gjetur nje menyre per te kerkuar falje, duke qene I besueshem dhe duhet te shlyheni me vepra dhe propozime te nivelit te personit qe keni perball.

SHIGJETARI
Sot do ju duhet te veproni ne nje fushe qe nuk eshte e juaja dhe qe mund te sjelle disa problem ne nivel emocional, megjithate e dini qe eshte e vetmja menyre per te levizur pak situaten, dhe jo vetem tuajen.Kesaj rradhe duhen bere keto lloj perpjekje per ti treguar te gjitheve qe jeni plotesisht te vetedijshem qe kjo menyre eshte ndermarre dhe ku po shkon, keshtu qe mos u shqetesoni nese dikush do ju kritikoje, nuk dine se cfare thone.

BRICJAPI
Sot ne rrugen tuaj do te takoni shume njerez te bezdisshem, me shume se c’mund te duroni, te gjithe qe do ju kerkojne dicka ne kembim te asgjeje. Natyrisht ju nuk mund te plotesoni te gjitha kerkesat e tyre.Nuk duhet te jeni domosdoshmerisht perfshires dhe te kerkoni falje,vecanerisht nese ju drejtohen duke qene te padrejte.

UJORI
Sot do te jete nje nga ditet tuaja me me fat. Mundohuni te shfrytezoni ne maksimum te gjitha mundesite apo propozimet qe do tju behen per dicka te re, qofte kjo nje pune apo dicka qe ju pelqen. Ne cift sot do te jepni maksimumin duke bere qe partneri juaj tju te leje koken pas jush.

PESHQIT
Kohet e fundit keni prishur pak si shume para dhe sa e here e mendoni beheni gjithmon pishman. Kini kujdes edhe ne diten e sotme mor te gaboni perseri pasi java nje vjen mund te jete pak negative per ekonomine tuaj. Ne familje mundohuni mos te beni shume rremuje dhe duke u bere menefregist per gjerat qe ndodhin perreth jush.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *