Horoskopi ditor sot 10 Qershor 2014, shqip

By | 10/06/2014
horoskopi

Horoskopi ditor sot 10 Qershor 2014, shqip

Dashi: Evitoni te keni probleme me koleget e rinj dhe qe akoma nuk njihni mire. Jepini kohen e duhur. Ana sentimentale do te pesoje ndyshime thelbesore. Mos e teproni duke pire shume kafe.

Demi: Sot do te hasni ne veshtiresi te medha ekonomike per nje problem te papritur qe mund tju dale. Mundohuni mos te humbni qetesine. Fale saj do arrini te zgjidhni problemin.

Binjaket: Keni shume mendime neper koke qe i perkasin punes tuaj. Nqse keni dyshime mundohuni te kerkoni sqarime.

Gaforrja: Sot do te ndjeni nevojen te mos keni mbi vete pergjegjesi te asnje lloji. Do te doni ta kaloni diten vetem dhe ne relax. Ne fund te fundit relaxin e meritoni, por vetmia ka per tju gerryer nga brenda.

Luani: Do ndiheni te lodhur nga puna por plot energji ne dashuri. Kujdes nga xhelozia e tepert e jotja ose e partnerit tend. Mund te dukeni fallco ne syte e njeri tjetrit.

Virgjeresha: Jeni duke ndjekur nje endrren tuaj per nje projekt te rendesishem. Mos humbni kontaktin me realitetin.

Peshorja: Aktivizoni me teper fuqite tuaja mentale per te dale nga nje situate e rende profesionale. Jeni te sigurte qe kjo gjendje nuk ka te beje edhe pse jeni dashuruar me nje person?

Akrepi: Beqaret kane per te marre nje ftese per te kaluar nje mbremje te kendshme kurse ciftet do te kalojne nje mbremje te kendshme nen driten e qirinjve. Kujdes shendetin, mos e teproni me alkolin.

Shigjetari: Po mundoheni me cdo kusht te mbani fort ato gjera qe keni arritur me mundim te madh nder vite. Mbani larg personat qe mendoni se merren me thashetheme sepse kane per ti futur hundet ne jeten tuaj perseri.

Bricjapi: Dita e sotme do te jete e zene me shume nga puna juaj. Ndoshta ka ardhur momenti te mendoni te realizoni endrrat tuaja.

Ujori: Duhet te ngulni kembe per te pasur te drejtat e tua si ne jeten familjare ashtu edhe ne profesionin tuaj. Mos i lejoni te tjeret qe mos tju perfillin.

Peshqit: Sot do te keni nevoje me shume se ditet e tjera per shoqerine tuaj. Keni per tu hapur me nje shok per problemet qe keni dhe keni per te marre pergjigje te sakta.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *