Horoskopi ditor sot 10 Mars 2014

By | 10/03/2014
horoskopi ditor

Horoskopi ditor sot 10 Mars 2014

 

dashiDashi: Sot do te mbylleni ne vetvete per shkakun se Dielli gjendet ne te kundert te shenjes tuaj. Kini kujdes ne familje sepse mund te kete debate te vogla. Lind te ju deshira per te ndryshuar jeten tuaj ne 360 grade .

 

 

Dedemimi: Shume te mira raportet me shoqerine. Femrat e Demit sot mund te shfrytezojne sex appeal e tyre per te bere perpara ne projektet e tyre te punes, kurse meshkujt e demit mund te shfrytezojne simpatine e tyre.

 

 

binjaketBinjaket: Shume mire intelekti, simpatia dhe seksi per diten e sotme.  Ju pengon pak energjia nervoze qe do keni diten e sotme per te zgjidhur disa probleme te vogla. Merrni cdo gje me qetesine me te madhe.

 

 

 

gaforrjaGaforrja: Ndiheni plot me energji fizike. Hena ka per te bere qe karakteri juaj te ndryshoje shume here brenda dites, nga serioz ne te qeshur. Ndonje diskutim i vogel mund te linde ne familje persa i perket pastertise. Mos e egzagjeroni me te ngrenen sot.

 

 

 

luaniLuani: Me Aferditen dhe Merkurin ne te kundert te shenjes tuaj, sot do te ndiheni pak te pafuqishem perballe situatave qe zakonisht nuk i keni problem. Duhet te kujdeseni per te rregulluar disa gjera ne shtepine tuaj qe keni kohe qe vetem i shtyni.

 

 

 

virgjereshaVirgjeresha: Dielli ndodhet ne te kundert te shenjes tuaj dhe per kete gje duhet te beni kujdes me shendetin pasi imuniteti i shendetit tuaj do bjere ndjeshem. Nje dite e mbare per punen tuaj , ku do te keni mundesine te fitoni me shume para.

 

 

 

peshorjaPeshorja: Jeni shume nervoz, aq shume sa nuk do dini se cfare gjerave ti perkushtoni me shume vemendje gjate dites se sotme. Mbremjen perkushtojani partnerit tuaj dhe keni per te pare qe nervozizmi juaj do te zhduket.

 

 

akrepiAkrepi: Shume mire gjendja fizike. Do te doni vetem te jeni ne levizje . Mos u merrni shume me problemet shtepiake sepse sot duhet te keni si piksynim aktivitetin profesional tuajin. Beni seks! Eshte dita ku mund te keni performance te shkelqyer.

 

 

 

shigjetariShigjetari: Mund te keni disa probleme me shoqerine ose me komshinjte. Keni per te ndejtur shume para kompjuterit por kujdes me dhimbjen e kokes.  Shendeti shume i mire. Ne jeten seksuale sot do te kerkoni trasgresion.

 

 

 

bricjapiBricjapi: Jupiteri gjendet ne te kundert te shenjes tuaja duke bere qe jeta e ciftit te kete pak probleme.  Mund te ziheni per gjera te kota dhe do ta kaloni diten shume ftohte. Beni shume kujdes me financat, mos prishni para kot se koti.

 

 

 

ujoriUjori: Dita shume e mire me Merkurin dhe Aferditen ne shenjen tuaj. Aferdita ka per te bere qe sot te jeni shume te zhdervjellet dhe shume pasional ne jeten e ciftit. Kishit kohe pa kaluar dite si kjo e sotmja. Gezoheni deri ne fund.

 

 

 

peshqitPeshqit: Jeni ne forme shume te mire me Diellin qe ndricon shenjen tuaj. Nqse keni partnerin e duhur, dita e sotme ka per te qene maksimale per jeten tuaj seksuale. Do te ndiheni perfekt.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *