Horoskopi ditor, 5 Korrik 2014

By | 04/07/2014
horoskopi

Lexoni se cfare kane parashikuar yjet per shenjen tuaj te horoskopit 5 Korrik 2014

Dashi

Pasioni do jete vullkanik gjate kësaj dite për te dashuruarit. Emocionet dhe kënaqësitë qe do përjetoni do jene te papërshkrueshme. Edhe beqaret nga ana tjetër do e gjejnë me ne fund shpirtin e tyre binjak. Çdo gjë do ketë një pamje tjetër sot. Ne planin financiar duhet te tregoheni te kujdesshëm. Para se te shpenzoni kontrolloni me kujdes buxhetin.

Babagjyshi.com Ndihmoni Shqiptaret qe kerkojne ndihme!
Demi

Neptuni do jete i pozicionuar keq gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Asgjë nuk do shkoje si ju e kishit menduar dhe problemet do ua mërzitin shpirtin. Beqaret do kenë kërkesa te shumta dhe serish nuk do e gjejnë dot personin qe te përmbushë çdo lloj kërkese. Financat do jene te qëndrueshme. Fatmirësisht për këtë sektor nuk do keni pse te shqetësoheni.

Babagjyshi.com Ndihmoni Shqiptaret qe kerkojne ndihme!
Binjaket

Nëse jeni ne një lidhje, marrëdhënia me partnerin do jete e shkëlqyer. Do i kaloni sa hap e mbyll sytë te gjitha vështirësitë dhe do ndiheni mire. Beqaret as vete nuk e kishin menduar se gjerat mund te ndryshonin kaq shpejt ne jetën e tyre sentimentale. Një takim do ndryshoje çdo gjë sot. Financat duhen pasur me ne vëmendje se kurrë.

Babagjyshi.com Ndihmoni Shqiptaret qe kerkojne ndihme!
Gaforrja

Do jeni gjate gjithë kohës te frymëzuar sot dhe do mundoheni te përjetoni ndjesi te reja pranë atij qe dashuroni. Edhe ai do jete gati te beje çmenduri bashke me ju. Beqaret do ndihen shume mire me statusin qe kane dhe nuk do kërkojnë me ngulm dike për ta pasur ne krah. Situata financiare do përmirësohet paksa. Do ndiheni me te qete kur te shpenzoni.

Babagjyshi.com Ndihmoni Shqiptaret qe kerkojne ndihme!
Luani

Çështjet e zemrës do shkojnë me se miri gjate kësaj dite. Do ja kaloni për mrekulli me partnerin tuaj dhe emocionet qe do përjetoni ne çdo moment do jene te forta. Beqaret do kenë takime, por asnjëra prej tyre nuk do jete ashtu si ata e kane menduar. Nuk keni arsye perse te nxitoheni. Financiarisht do kaloni një dite pa asnjë problem.

Babagjyshi.com Ndihmoni Shqiptaret qe kerkojne ndihme!
Virgjeresha

Influenca e madhe e Jupiterit do e gjallërojë edhe me shume jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do kaloni çaste te mrekullueshme pranë atij qe dashuroni. Beqareve do ju duhet ende te presin edhe pak kohe para se te hedhin hapa me tej. E sigurte do jete qe do kenë njohje te reja. Buxhetin duhet ta riorganizoni sepse ne te kundërt situata mund te behet delikate.

Babagjyshi.com Ndihmoni Shqiptaret qe kerkojne ndihme!
Peshorja

Marrëdhënia me partnerin do ketë ulje dhe ngritje gjate kësaj dite. Asgjë nuk ka për te shkuar ashtu si ju e kishit menduar. Mundohuni te paktën te mos keni debate ekstreme. Beqaret do kenë thjesht disa takime te cilat nuk do kenë përfundimet e pritura. Ne planin financiar duhet patjetër te merrni masa sa me pare, pa arritur qe gjendja te destabilizohet.

Babagjyshi.com Ndihmoni Shqiptaret qe kerkojne ndihme!
Akrepi

Mbyllini sytë sot dhe dashurohuni ashtu si e ndjeni. Ne këtë mënyrë do ndiheni mire dhe do përjetoni ndjesi te reja. Mos mendoni aspak se çfarë mund te thonë te tjerët për ju. Beqaret nuk do duan kurrsesi ta sakrifikojnë lirinë qe kane dhe te fillojnë një lidhje. Qe buxheti te mos ketë probleme, do ju duhet te hiqni dore nga shpenzimet për pune qejfi.

Babagjyshi.com Ndihmoni Shqiptaret qe kerkojne ndihme!
Shigjetari

Po ëndërruat me shume sesa duhet sot ne jetën tuaj ne çift do përballeni me probleme serioze dhe vështirësi për te ecur para. Me mire qëndroni me këmbë ne toke dhe bëni atë qe ndjeni. Beqaret do realizojnë takime, por vetëm disa do mund te nisin histori dashurie. Financat do përmirësohen tej mase fale një ndihme qe do iu japin te afërmit.

Babagjyshi.com Ndihmoni Shqiptaret qe kerkojne ndihme!
Bricjapi

Here pas here klima mund te jete elektrizuese sot. Do ketë momente plot pasion, por nuk do mungojnë as debatet e nxehta ne ndonjë çast. Beni kujdes dhe mos u nxitoni te merrni vendime. Beqaret do jene gati edhe për aventura, mjafton te mos qëndrojnë si janë. Mundësitë do jene te shumta. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë nuk duhet tepruar me shpenzimet.

Babagjyshi.com Ndihmoni Shqiptaret qe kerkojne ndihme!
Ujori

Duhet te bëheni me te duruar gjate kësaj dite dhe te mundoheni te rivendosni dialogun ne çift. Nëse nuk e arrini këtë keni për te pasur goxha probleme. Beqaret do fillojnë një histori dashurie dhe do ju plotësohen te gjitha ëndrrat qe kane pasur. Me paratë nuk do i keni punët mire. Do shpenzoni pa u menduar fare dhe kjo do sjelle vështirësi me pas.

Babagjyshi.com Ndihmoni Shqiptaret qe kerkojne ndihme!
Peshqit

Jeta juaj ne çift ka rrezik te jete problematike sot. Asgjë nuk ka për te shkuar si e kishit menduar. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për te dale neper takime dhe do vazhdojnë te mbeten vetëm edhe sot. Financat do jene goxha te paqëndrueshme. Do ju duhet te hiqni dore nga çdo lloj shpenzime ne mënyrë qe te mos kërkoni lëmoshë me vone.

Babagjyshi.com Ndihmoni Shqiptaret qe kerkojne ndihme!
Horoskopi ditor, 5 Korrik 2014

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *