Horoskopi ditor 2 Gusht 2014, Peshorja Akrepi Shigjetari

By | 02/08/2014
horoskopi ditor

Horoskopi ditor 1 Gusht 2014, Peshorja Akrepi Shigjetari

 

peshorjaPeshorja

Ka rrezik qe sot te debatoni ashpër me partnerin dhe te prekni pa dashje disa pika te dobëta te tij. Asgjë nuk do shkoje ashtu si ju e keni pritur. Beqaret duhet te përgatiten për ndryshime rrënjësore ne jetën sentimentale. Çdo gjë do ndodhe si me magji për ta. Financat nuk do jene te qëndrueshme, por dhe as shume problematike. Shmangni investimet e tejskajshme.

 

akrepiAkrepi

Tregohuni sa me diplomate gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe gjeni mënyrën për ta joshur edhe me shume partnerin. Po e bëtë këtë ai nuk ka për t’iu lënë asnjë minute pas dore. Beqaret duhet njëherë te reflektojnë me kujdes se çfarë do bëjnë me jetën e tyre para se te hedhin hapa. Ne planin financiar duhet sa me shpejt te vendosni rregull.

 

shigjetariShigjetari

Perspektivat financiare do jene shume te mira gjate kësaj dite për ata qe janë ne një lidhje. Gjithçka do shkoje sipas planeve kështu qe shfrytëzojeni ditën sa te mundni. Beqaret nuk do iu japin shume rëndësi ftesave qe do iu bëhen dhe do mbeten serish vetëm. Financat do vazhdojnë te jene te stabilizuara. Asgjë dhe askush nuk do mund ta prishe këtë qëndrueshmëri.

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *