Horoskopi ditor 2 Gusht 2014, Gaforrja Luani Virgjeresha

By | 02/08/2014
horoskopi

Horoskopi ditor 2 Gusht 2014, Gaforrja Luani Virgjeresha

 

gaforrjaGaforrja

Dite aspak pozitive kjo e sotmja për te dashuruarit. Urani do iu nxite te debatoni me partnerin për gjithçka dhe te mos pranoni kurrsesi te toleroni. Beqaret nuk do kenë ne ditën me te përshtatshme për te filluar një histori dashurie. Prisni edhe pak. Ne planin financiar matuni mire para se te shpenzoni. Çdo gabim sado i vogël mund te ndikoje tek situata ne te cilën ndodheni.
luaniLuani

Duhet te tregoheni paksa me te duruar gjate kësaj dite me personin qe keni ne krah dhe gjerat do ecin me se miri. Edhe ata qe kane pasur debate apo mosmarrëveshje do kenë përmirësim te situatës. Beqaret do realizojnë takimin e shumëpritur dhe do ndihen mjaft mire. Ne planin financiar do keni energjinë e duhur dhe durimin për t’i përmirësuar situatën.

 

 

virgjereshaVirgjeresha

Do ndiheni mjaft mire sot ne krahët e partnerit tuaj dhe nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë çast prej tij. Te dy do i shprehni me tepër se kurrë ndjenjat. Nëse zemra juaj është ende e lire duhet te shfrytëzoni çdo mundësi qe do iu jepet për t’u njohur me persona te rinj. Financat duhet t’i menaxhoni me shume kujdes dhe maturi sepse përndryshe situata mund t’iu dale jashtë kontrollit.

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *