Horoskopi ditor 10 Shkurt 2014

By | 09/02/2014
horoskopi

Horoskopi ditor 10 Shkurt 2014.

Shperndaje Horoskopin Ditor me rrjetet sociale Facebook, Twitter e Google +

 

dashiDashi: Sot do te jeni plot energji diellore dhe henore , do te ndjeheni mire me partnerin. keni per te bere miqesi te reja dhe per beqaret mund te linde nje dashuri e re.

 

 

 

Dedemimi: Dita e sotme ka per te kaluar duke vrare mendjen per situaten tuaj ekonomike, si te zgjidhesh problemet qe ke. Kjo situate ka per te sjelle zenka me koleget e tu te punes. Ruaj qetesine.

 

 

binjaketBinjaket: Me Henen ne shenjen tuaj keni per tu ndjere plot me energji nga ana seksuale. Partneri juaj do te ngelet shume i kenaqur. Pritet te merrni nje sasi parash.

 

 

 

gaforrjaGaforrja: Deshira erotike dhe seksuale kane per te bere qe kete dite sot te jeni trasgresiv, ne kerkim te eksperiencave te reja. Kujdes me tensionin ne familje, keni per te pasur probleme me nje elektroshtepiake dhe keni per tu merzitur pak.

 

 

 

luaniLuani: Keni per tu ndjere te lodhur fizikisht. Eshte e keshillueshme ta kaloni ditenĀ  ne nje Spa.

 

 

 

virgjereshaVirgjeresha: Shpenzime te medha mund te keni, duhet te dini se kush jane prioritetet tuaja dhe te familjes tuaj. Ndani me miqte tuaj problemet e zemres.

 

 

 

peshorjaPeshorja: Paradite keni per tu ndjere pak te lodhur. Mbasditja do te jete shume eksituese pasi do te keni deshire te madhe per marredhenie seksuale me partnerin . Mundohuni mos te bini ne sy tek partneri sepse mund te krijoje ide te gabuara.

 

 

 

akrepiAkrepi: Do te keni disa pengesa qe kane per te vene ne prove durimin tuaj. Mbani qetesine dhe veproni me zgjuarsine qe nuk ju mungon. Marredhenie shume te mira ne familje.

 

 

 

shigjetariShigjetari: Sot do te jeni shume te embel e te shoqerueshem . Personat qe nuk ju njohin mire kane per te menduar per keq. Mos u shoqeroni me njerez qe merren me thashetheme pasi kane per tju futur ne telashe. Mund tju hyje nje sasi e konsiderueshme parash.

 

 

 

bricjapiBricjapi: Jeni persona simpatik eĀ  te bukur . Lum si ata qe ju kane ne krah. Partneri juaj ka per tu ber xheloz pasi ju te takoheni me nje person qe eshte pjese e te kaluares tuaj.

 

 

 

ujoriUjori: Do te jeni me fat pasi keni per te marre nje lajm te mire pune. Problemet dhe dhimbja e kokes per ekonomine tuaj kane per te kaluar shume shpejt.

 

 

 

peshqitPeshqit: Sot keni per tu kujdesur per nje familjar tuajin qe do ju kerkoje ndihme. Keni per ta kuptuar sesa i rendesishem eshte shendeti dhe me ne fund do vendosni te beni ato vizita shendetesore qe keni kohe pa bere.

Shperndaje Horoskopin Ditor me rrjetet sociale Facebook, Twitter e Google +

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *