Horoskopi ditor 1 Gusht 2014, Peshorja Akrepi Shigjetari

By | 31/07/2014
horoskopi

Horoskopi ditor 1 Gusht 2014, Peshorja Akrepi Shigjetari

 

peshorjaPeshorja

Ka rrezik qe dita e sotme te jete mbushur me tension dhe mosmarrëveshje te shumta për çiftet. Mundohuni te tregoheni paska me te arsyeshëm dhe te mateni mire me fjalët. Beqaret nuk do kenë fat as sot kështu qe do bëjnë mire te mos bëjnë sakrifica te kota. Financat do jete te stabilizuara fale ndihmës qe do iu jap enje mik shume i ngushte.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

 

akrepiAkrepi

Do jeni gjithë kohës ne dispozicion te partnerit sot dhe marrëdhënia ne çift do jete me e ngrohte sesa mendohej. I njihni mire pikat e tij te dobëta dhe do ia bëni qejfin. Për beqaret do jete dite pozitive. shfrytëzojeni çdo mundësi qe do iu jepet për takim. Financat do jene te mira ne përgjithësi, por nuk duhet te shpenzoni absolutisht aq sa keni fituar.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

 

shigjetariShigjetari

Ne jetën sentimentale te çifteve do mbizotërojë qetësia gjate gjithë ditës. Ne këtë mënyrë do e keni me te lehte te komunikoni me te. Beqaret nuk duhet ta harxhojnë energjinë e tyre duke kërkuar me kot personin e ëndrrave, por duhet t’iu kushtojnë me shume kohe miqve. Financat do i menaxhoni me shume kujdes e maturi. Nuk pritet as problemi me i vogël ne këtë plan.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *