Horoskopi ditor 1 Gusht 2014, Gaforrja Luani Virgjeresha

By | 31/07/2014
horoskopi ditor

Horoskopi ditor 1 Gusht 2014, Gaforrja Luani Virgjeresha

 

gaforrjaGaforrja

Duhet te bëni edhe pak me shume durim sot qe atmosfera ne çift te jete me e ngrohte. Partneri do tregohet me tolerant dhe me i kuptueshëm se me pare. Beqaret do jene me shume fat dhe do fillojnë një histori dashurie mjaft emocionuese. Kombinimi i yjeve do jete mjaft i favorshëm edhe për financat. Mundohuni vetëm te mos jepni para hua edhe sikur te behet fjale për miqtë e ngushte.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera
luaniLuani

Nuk do ketë pasion te zjarrte sot ne jetën tuaj ne çift megjithatë as probleme serioze nuk priten. Mundohuni ta merrni çdo gjë me qetësi dhe te mos alarmoheni. Beqaret do kenë njohje te reja, por nuk do jene shume te sigurte nëse ata janë aq te përshtatshëm sa për te krijuar një lidhje. Ne planin financiar tregohuni me te moderuar qe te mos keni vështirësi.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

 

virgjereshaVirgjeresha

Dite shume e qëndrueshme dhe e bukur kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ia shprehni me shume ndjenjat njeri-tjetrin dhe do kaloni momente te paharrueshme. Beqaret do takojnë një peron me te vërtetë interesant dhe me shume humor. Ne planin financiar do keni probleme te mëdha po nuk u treguar te matur. Një gabim i vogël mund t’iu kushtoje shtrenjtë.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *