Horoskopi ditor 1 Gusht 2014, Dashi Demi Binjaket

By | 31/07/2014
horoskopi

Horoskopi ditor 1 Gusht 2014, Dashi Demi Binjaket
dashiDashi

Dite e zakonshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Merrini gjerat si t’iu vijnë pa u sforcuar me shume sesa duhet. Beqaret do vazhdojnë ende te ëndërrojnë për dashurinë e madhe sepse as sot nuk kane për ta gjetur atë. Financat do jene goxha delikate tregohuni shume te kujdesshëm me çdo lloj shpenzimi. Nëse keni vështirësi te mëdha kërkoni ndihme.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

demiDemi

Çiftet do i pushtoje një re e madhe melankolizmi dhe trishtimi sot. Askush dhe asgjë nuk mund t’iu beje te ndryshoni atmosfere madje as ai qe keni ne krah. Beqaret do kenë takime, por me personat qe do njihen mund te fillojnë veçse aventura kalimtare asgjë me tepër se aq. Ne planin financiar mos u mërzitni nëse nuk keni përmirësime te ndjeshme, kënaquni edhe me pak.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

binjaketBinjaket

 

Ka shume gjasa qe kjo dite te jete e vështirë për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni me shume për shkak te mungesës se komplimenteve ndaj njeri-tjetrit dhe kritikave te herëpashershme. Beqaret nuk do jene me fat dhe do mbeten serish vetëm. Financat nuk do jene aq te mbrojtura sa ju mendonit kështu qe kujdes me çdo lloj shpenzimi qe do kryeni.

Tirana-Albania.com  Website i ri per Hotel, Bileta avioni, Makina me qera

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *