horoskopi gaforrja 2017

Gaforrja 2017

gaforrjaKarriera –  Horoskopi Gaforrja 2017 Te gjithe ju qe i perkisni shenjes se Gaforres, keni nje kokefortesi qe e kaloni forcen ne vullnet. Familja eshte dicka qe e mbani gjithnje me vete, ne nivelin ndjesor dhe psikologjik. Jeni shume te embel shtepiak, te dhene pas familjes dhe vlerave tradicionale po gjithashtu keni edhe aftesine analitike jashte te zakonshmes, te shumtit e kesaj shenje jane te dhene mbas shkrimit.

Profesionet te admiruara prej jush sipas parashikimit te Horoskopit jane: arredues, avokat, kuzhiner. Karriera kete vit do te jete ne anen tuaj edhe pse ne ndojehere do te hasni probleme te papritura.

.

Gaforrja 2017 Dashuria – Romanca do te jete premtuese, sidomos per beqaret qe jane ne kerkim te nje marredhenie te qendrueshme. Kandidatet e mundshem i perkasin shenjes se , Bricjapit, Gaforres, Binjakeve. Ata qe kane nje marredhenie me cift duhet te jene te kujdeshem ne fundvit, sidomos nese diskutojne ceshtje delikate me partnerin.

.

Gaforrja 2017 Puna – Tregohuni te kujdesshem dhe te perpikte. Eproret do t’ju propozojne te merrni me pune te rendesishme, duke ju lene te nenkuptoni nje permisim te pozicionit tuaj. Merreni kete seriozisht. Mos u perpiqni te mbuloni gabimet e kolegeve, pasi kjo mund t’ju demotje. Mbajini problemet personale jashte ambientit te punes.

.

Gaforrja 2017 Familja – Edhe pse familja ngelet teper e shenjte per ju ne disa periudha te ndryshme te vitit, pjestare te familjes do t’ju kerkojne me shume kohe, dhe ngajehere me teper se cmund te jepni, gje e cila do t’ju prishe disi humorin. Ju keshillohet nje udhetim larg vendbanimit te relaksoheni te qete dhe cdo gje do te shkoje ne vije. Ne pergjithsi keni nje familje te shendetshme dhe nuk do te hasni probleme shendetsore kete vit.

Salva

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *