horoskopi demi 2017

Demi 2017

demiKarriera – Horoskopi Demi 2017, Kerkon stabilitet, sigurine material dhe paikologjine; nevoja qe ka me shume eshte ne planifikimin e ekzistences se tij. Jane puntoret e Zodiakut, ne kuptimin e grumbullimit te gjerave, pasurise edhe artistike, krijojne  baze sigurie tek ju.

Fale dominimit te Venusit ka nje talent te spikatur artistik dhe pelqen te bukuren ne te gjithe format e saj. Karrierat me te spikatura jane si arredues, mesues, kuzhinier dhe gjithcka qe ka te beje me token dhe natyren.

Dashuria 2017– Romanca do te shkoje mire ne pjesen me te madhe te vitit. Por duhet te keni kujdes ne fundvit dhe te mos lejoni qe ambiciet tuaja ne menyre te pandergjeshme t’ju prishin harmonine ne jeten sentimentale. Mendohuni mire per ato qe keni per te thene perpara se te hapni diskutime me partnerin.

Puna 2017– Ne pergjithsi ne pune jeni pak dembel, por sapo ju hapet nje porte nuk e lini tju shkoje dem dhe mblidhni te gjitha forcat per te pasur sukses ne te. Ky vit do te jete shume produktiv nese do ti kushtoni rendesi parapergatitjes.

Do te beni investimet e duhura, sidomos ne pjesen e pare te fillimvitit. Mund tju duhet te mbyllni disa marrveshje me bashkepuntoret tuaj. Nese eshte keshtu, perpiquni te tregoheni te shpejte dhe te sakte.

Familja 2017– Ne rrethin familjar parashikohen mosmarrveshje dhe debate mes anetareve te familjes, por pavarsisht ketyre do te jeni pikerisht ju te cilet do te krijoni atmosfera harmonike dhe te kendshme dhe gjithcka do te kthehet ne normalitet.

Planifikoni te kaloni disa dite larg vendbanimit dhe argetohuni ne maksimum per te larguar streset e krijuara gjate periudhes se meparshme. Nuk do te keni ndoje problem shendetsor ne rrethin familjar.

Gjendja shpirterore – Keni besim tek vetja

Shenja qe shkoni me shume – Gaforrja, Luani, Binjaket

Numrat e Fatit – 5, 9, 18, 23, 63

Salva

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *