Category Archives: Kuriozitete

kuriozitete

Kerkojme bashkpuntore

Pershendetje! Jemi duke hedhur online website Horoskopi.tv dhe per kete arsye kerkojme 1-2 bashkpuntore vullnetare  meshkuj ose femra, qe deshirojne te marrin pjese ne kete projekt. Ne cfare konsiston bashkpunimi? Ata qe do te aplikojne ne kete projekt duhet te permbushin keto kerkesa: 1- Te kene nje videokamer 2- Te jene te afte te realizojne nje video duke… Read More »

App Android i Horoskopiditor.al

Pershendetje ! Ju falenderojme qe na ndiqni cdo dite e me shume! Deshirojme tju njoftojme se eshte publikuar FALAS online Aplikacioni Android i Horoskopiditor.al Ky eshte versioni i pare online qe mund te shkarkoni online nga Google Play ne kete link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.HoroskopiDitorshqip   Faleminderit e Ju urojme te kaloni nje dite te kendshme!! Shperndaje aplikacionin e Horoskopiditor.al me… Read More »

Shkarko App Android Horoskopi ditor

Pershendetje te dashur lexues! Ju falenderojme qe na ndiqni cdo dite e me shume! Deshirojme tju njoftojme se eshte publikuar FALAS online Aplikacioni Android i Horoskopiditor.al Ky eshte versioni i pare online qe mund te shkarkoni online nga Google Play ne kete link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.HoroskopiDitorshqip   Faleminderit e Ju urojme te kaloni nje dite te kendshme!! Shperndaje aplikacionin e… Read More »

Feride Sherifi ka nevoje per Kurim Shendeti

Njoftim për ndihmë financiare nga bamirësit Feride Sherifi nga fshati Terstenik këtyre ditëve ka pësuar djegie të shkallës së tretë, në duar, krahë, këmbë dhe bark dhe gjendja e saj është shumë e rëndë. Mjekët vendës kanë thënë se nuk ka shërim në Kosovë, ndërsa transplantin e lëkurës mund ta bëjë në ndonjë klinikë jashtë vendit. Sipas përllogaritjeve,… Read More »