Horoskopi mujor

Horoskopi mujor i Dashi, Demi, Binjaket, Gaforrja, Luani, Virgjeresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

Horoskopi mujor Janar 2015 Bricjapi Ujori Peshqit

Horoskopi mujor Janar 2015 Bricjapi Ujori Peshqit 0

Horoskopi mujor Janar 2015 Bricjapi Ujori Peshqit Bricjapi Tre javët e para te këtij muaji nuk do jeni ne gjendjen me te mire dhe çdo gjë do e bëni sepse duhet bere. Ata qe janë ne një lidhje do kenë edhe mosmarrëveshje te forta me partnerin e tyre dhe do vendosin distance me njeri-tjetrin. Nëse […]

me shume

Horoskopi mujor Janar 2015 Peshorja Akrepi Shigjetari

Horoskopi mujor Janar 2015 Peshorja Akrepi Shigjetari 0

Horoskopi mujor Janar 2015 Peshorja Akrepi Shigjetari Peshorja Edhe pse moti do jete i ftohte, klima ne jetën tuaj nuk do ftohet shume. Për ata qe janë ne një lidhje do mbizotërojë harmonia dhe bashkëpunimi. Për çdo gjë do bashkëpunoni me partnerin dhe nuk do merrni vendime te nxituara. Beqaret, here pas here nuk do […]

me shume

Horoskopi mujor Janar 2015 Gaforrja Luani Virgjeresha

Horoskopi mujor Janar 2015 Gaforrja Luani Virgjeresha 0

Horoskopi mujor Janar 2015 Gaforrja Luani Virgjeresha Gaforrja Gjate këtij muaji nuk do jeni shume ne humor dhe here pas here gjerat nuk do ju rrjedhin si do dëshironit. Ata qe janë ne një lidhje do kërkojnë gjera te pamundura nga partneret dhe do mërziten kur ata te mos ua plotësojnë dëshirat. Reflektoni me kujdes […]

me shume

Horoskopi mujor Janar 2015 Dashi Demi Binjaket

Horoskopi mujor Janar 2015 Dashi Demi Binjaket 0

Horoskopi mujor Janar 2015 Dashi Demi Binjaket Dashi Edhe pse ndikimi i yjeve do jete shume pozitiv gjate këtij muaji, ju serish do ndiheni keq ne disa momente. Ata qe janë ne një lidhje mund te përballen me probleme te reja dhe asgjë nuk do ju shkoje sipas planeve. Mundohuni te toleroni dhe te hapni […]

me shume

App Android i Horoskopiditor.al

App Android i Horoskopiditor.al 0

Pershendetje ! Ju falenderojme qe na ndiqni cdo dite e me shume! Deshirojme tju njoftojme se eshte publikuar FALAS online Aplikacioni Android i Horoskopiditor.al Ky eshte versioni i pare online qe mund te shkarkoni online nga Google Play ne kete link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.HoroskopiDitorshqip   Faleminderit e Ju urojme te kaloni nje dite te kendshme!! Shperndaje aplikacionin […]

me shume

Horoskopi mujor Nentor 2014 shqip, Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

Horoskopi mujor Nentor 2014 shqip, Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit 0

Horoskopi mujor Nentor 2014 shqip, Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit Shigjetari Ky muaj do jete disi i trazuar dhe here pas here me probleme te mëdha. Nëse jeni ne një lidhje, dy javët e para do keni debate dhe do preferoni te qëndroni larg njeri-tjetrit. Javët ne vijim do jete disi me te mira, megjithatë mos […]

me shume

Horoskopi mujor Nentor 2014 shqip, Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi

Horoskopi mujor Nentor 2014 shqip, Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi 0

Horoskopi mujor Nentor 2014 shqip, Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Luani Priten ndryshime rrënjësore këtë muaj ne jetën tuaj sentimentale. Ne përgjithësi gjerat do vijnë duke u përmirësuar ne çdo sektor. Te dashuruarit qe janë treguar kokëfortë dhe shume fanatike do fillojnë t’i shohin gjerat me një sy tjetër. Do i kuptojnë gabimet dhe nuk do […]

me shume

Horoskopi mujor Nentor 2014, Dashi Demi Binjaket Gaforrja

Horoskopi mujor Nentor 2014, Dashi Demi Binjaket Gaforrja 0

Horoskopi mujor Nentor 2014, Dashi Demi Binjaket Gaforrja Dashi Gjate gjithë këtij muaji do jeni mjaft këmbëngulës dhe do dëshironi qe te arrini majat ne çdo sektor. Ne fakt jo gjithmonë do jete e lehte edhe pse do lodheni paksa. Ata qe janë ne një lidhje duhet te shtojnë dozat e komunikimit dhe nuk duhet […]

me shume

Horoskopi mujor Peshqit, Korrik 2014

Horoskopi mujor Peshqit, Korrik 2014 0

Horoskopi mujor Peshqit, Korrik 2014 Gjate këtij muaji do jeni shume kureshtare dhe do dëshironi te provoni eksperienca te reja. Nëse jeni ne një lidhje mire është te flisni me partnerin dhe t’ia shprehni mendimet. Po tentuat ta tradhtoni dijeni se do e humbni përgjithmonë. Beqaret te cilët kane kohe qe pëlqejnë dhe po joshin […]

me shume

Horoskopi mujor Ujori, Korrik 2014

Horoskopi mujor Ujori, Korrik 2014 0

Horoskopi mujor Ujori, Korrik 2014 Dëgjojeni me kujdes atë qe keni ne krah këtë muaj dhe mos i shkoni kundër për asnjë çast. Situata mund t’iu dale tërësisht jashtë kontrollit. Ata qe do i meshojnë tolerancës dhe mirëkuptimit do jene me te privilegjuarit. Beqaret do kenë vetëm dëshirë te argëtohen pa fund pa filluar lidhje […]

me shume

Horoskopi mujor Bricjapi, Korrik 2014

Horoskopi mujor Bricjapi, Korrik 2014 0

Horoskopi mujor Bricjapi, Korrik 2014 Beni mire te mos tregoheni shume posesive këtë muaj ne jetën tuaj ne çift sepse do keni mosmarrëveshje te shumta me vone. Merrini gjerat sa me shtruar dhe shfrytëzoni çdo moment si t’iu vije. Beqaret do e gjejnë princin e kaltër ne datën 18 te këtij muaji dhe gjithçka do […]

me shume

Horoskopi mujor Shigjetari, Korrik 2014

Horoskopi mujor Shigjetari, Korrik 2014 0

Horoskopi mujor Shigjetari, Korrik 2014 Muaj plot me ngjyra ky për ata qe janë ne një lidhje. Do jeni edhe me optimiste dhe do i merrni gjerat si t’iu vijnë. Marrëdhënia do jete harmonike ne pjesën me te madhe te kohës duke qene se do i jepni me tepër rëndësi jetës intime. Po ta kishit […]

me shume

Horoskopi mujor Akrepi, Korrik 2014

Horoskopi mujor Akrepi, Korrik 2014 0

Horoskopi mujor Akrepi, Korrik 2014 Këtë muaj do keni nevoje për shume alegri dhe entuziazëm. Nuk do ju pëlqejë aspak qetësia. Ata qe janë ne një lidhje do përgatisin surpriza dhe udhëtime te shpejta. Kjo do i emocionoje pa fund. Beqaret do kenë me shume fat gjate 15 ditëve te fundit te muajit. Deri atëherë […]

me shume

Horoskopi mujor Peshorja, Korrik 2014

Horoskopi mujor Peshorja, Korrik 2014 0

Horoskopi mujor Peshorja, Korrik 2014 Jeta juaj sentimentale do jete e bekuar gjate këtij muaji. As vete nuk do e kuptoni sesi gjithçka do ece për mrekulli. Do kuptoheni me se miri me atë qe keni ne krah dhe do i harroni pengjet e se shkuarës. Beqaret gjithashtu do takojnë një person për te cilin […]

me shume

Horoskopi mujor Virgjeresha, Korrik 2014

Horoskopi mujor Virgjeresha, Korrik 2014 0

Horoskopi mujor Virgjeresha, Korrik 2014 Do tregoheni shume autoritare këtë muaj ne jetën tuaj ne çift dhe kjo mund te jete disi problematike. Pranoni te toleroni dhe hapni rruge. Mos lejoni qe marrëdhënia te behet e mërzitshme dhe t’i vije fundi. Beqaret do ja kalojnë mire edhe pse jo te gjithë do e gjejnë dashurinë […]

me shume

Horoskopi mujor Luani, korrik 2014

Horoskopi mujor Luani, korrik 2014 0

Horoskopi mujor Luani, korrik 2014 Ky muaj nuk do jete aq i mire sa ju e prisnit.  Here pas here mund te lindin edhe probleme te cilat do duan durim dhe këmbëngulje për t’u zgjidhur. Ne çift, javët e para do jete te qeta. Do ndani momente te këndshme me atë qe keni ne krah. […]

me shume

Horoskopi mujor Gaforrja, korrik 2014

Horoskopi mujor Gaforrja, korrik 2014 0

Gjate këtij muaji do dëshironi vetëm ta kënaqni veten sa me shume dhe për këtë arsye mund te bëni edhe sakrifica apo çmenduri. Nëse jeni ne një lidhje, partneri do iu beje te rikujtoni edhe njëherë fillimet e lidhjes. Do përjetoni kënaqësi pa fund. Beqaret nuk duhet te hezitojnë te pranojnë ftesa dhe te dalin […]

me shume