Horoskopi i Dashurise

Cfare kane parashikuar yjet dhe planetet per ju nga sfera sentimentale? Lexoni Horoskopin e dashurise!

App Android i Horoskopiditor.al

App Android i Horoskopiditor.al 0

Pershendetje ! Ju falenderojme qe na ndiqni cdo dite e me shume! Deshirojme tju njoftojme se eshte publikuar FALAS online Aplikacioni Android i Horoskopiditor.al Ky eshte versioni i pare online qe mund te shkarkoni online nga Google Play ne kete link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.HoroskopiDitorshqip   Faleminderit e Ju urojme te kaloni nje dite te kendshme!! Shperndaje aplikacionin […]

me shume

Erotizmi ne baze te shenjave te horoskopit

Erotizmi ne baze te shenjave te horoskopit 0

Më thuaj ç’shenjë ka të të them si është në shtrat Nëse doni të mësoni sesi të krijoni atmosferën e duhur në ato momentet intime kur jeni vetëm me të, atëherë besojuni këshillave të yjeve. Çfarë vlerëson mashkulli i shenjës së Dashit? Si mund të joshësh dikë që i përket shenjës së Binjakëve? Po Peshqit, […]

me shume

Deshironi nje Horoskop dashurie personal?

Deshironi nje Horoskop dashurie personal? 8

Deshironi nje Horoskop dashurie Personal ? Per te gjithe ju te dashur lexues qe na ndiqni cdo dite , nese deshironi nje horoskop personal na dergoni ditlindjet e te dyve ne cift duke na shkruar ne info@horoskopiditor.al Cmimi per kete sherbim eshte 5 Euro . Menyra e pageses Paypal Ju lutemi te shperndani kete artikull […]

me shume

Horoskopi i Dashurise Peshqit

Horoskopi i Dashurise Peshqit 0

Horoskopi i Dashurise Peshqit Te lindurin ne shenjen e Peshqve jane shume te ndjeshem. Dashuria eshte gjeja me thelbesore ne jeten e tyre. Nuk i pelqen te hyjne ne konflikte me njerezit e tjere. Ka karakter te veshtire dhe i pelqen qe te tjeret ta duan. Kur kjo gje nuk ndodh ndihet shume keq. Kur […]

me shume

Horoskopi i Dashurise Ujori

Horoskopi i Dashurise Ujori 0

Horoskopi i Dashurise Ujori Te lindurit ne shenjen e Ujorit jane te pavarur dhe nuk duan qe dikush te nderhyje ne lirine e tyre. Jane pak egoiste dhe i pelqen te rrijne vetem. Eshte enderrimtar por eshte i prirur per te qene nje mik i mire. Kur dashurohet , i pelqen qe me partnerin te […]

me shume

Horoskopi i Dashurise Bricjapi

Horoskopi i Dashurise Bricjapi 2

Horoskopi i Dashurise Bricjapi Jane shume te dashur por mundohen ta fshehin dashurine. Kur dashurohet ben te pamunduren per te bere te lumtur partnerin dhe eshte shume besnik. Eshte tip i rezervuar por jo i turpshem. Mund te konsiderohet tip i ftohte nga te tjeret por kjo nuk eshte e vertete. Me personat e duhur […]

me shume

Horoskopi i Dashurise Shigjetari

Horoskopi i Dashurise Shigjetari 0

Horoskopi i Dashurise Shigjetari. Te lindurit ne shenjen e Shigjetarit jane shume spontan dhe besnik, keshtuqe nuk eshte e veshtire te bien ne sy tek seksi tjeter.  Eshte nje nga shenjat me bujare te horoskopit. Karakteristika  e Shigjetarit eshte se eshte i hapur dhe shume i shoqerueshem. I pelqen natyra, sporti dhe udhetimet. Eshte e […]

me shume

Horoskopi i Dashurise Akrepi

Horoskopi i Dashurise Akrepi 1

Horoskopi i Dashurise Akrepi Te lindurit ne shenjen e Akrepit kane nje bukuri manjetike dhe jane shume te ndjeshem. Jetojne plotesisht lidhjen sentimentale , seksuale , jane shume xheloz dhe ndonjehere ngelen keq per kete gje. Jane nen mbrojtjen e planeteve te Marsit dhe Plutonit, mretit te luftes dhe te ferrit. Eshte nje shenje shume […]

me shume

Horoskopi i Dashurise Peshorja

Horoskopi i Dashurise Peshorja 0

Horoskopi i Dashurise Peshorja Te lindurit ne shenjen e Peshores jane gjithmone ne kerkim te lidhjes sentimentale perfekte. Jane persona te bukur, elegante dhe te sjellshem. Jane nen mbrojtjen e planetit Venere, mbretereshes se dashurise, dhe eshte shenja qe me shume nga te gjitha te tjerat deshiron nje lidhje serioze dhe afatgjate. Kerkon partner qe […]

me shume

Horoskopi i Dashurise Virgjeresha

Horoskopi i Dashurise Virgjeresha 0

Horoskopi i Dashurise Virgjeresha Te lindurit ne shenjen e Virgjereshesh kerkojne nje bashkpunim mental me partnerin.  Nqse mungon kjo gje apo dialogu , atehere lidhja do te jete shume e shkurter. Kjo shenje ka si planet qe e udheheq Merkurin, qe ka te beje me mendimet dhe per kete gje edhe ne lidhje sentimentale e […]

me shume

Horoskopi i Dashurise Luani

Horoskopi i Dashurise Luani 0

Horoskopi i Dashurise Luani Te lindurve ne shenjen e Luanit i pelqen qe te pushtojne zemren e partnerit. Jane shume pasional dhe i japin siguri partnerit. Eshte nen mbrojtjen e Diellit dhe si ky planet jane shume te ngrohte si persona dhe shume bujar. Arrin ti kaloje energji pozitive te gjithe personave qe e rrethojne […]

me shume

Horoskopi i Dashurise Gaforrja

Horoskopi i Dashurise Gaforrja 0

Horoskopi i Dashurise Gaforrja Personat e lindur ne shenjen e Gaforres i jetojne lidhjet sentimentale thellesisht, gje qe i con ato te shfryjne pasigurine qe kane per vetveten ne partnerin e tyre. Jane shume sensibel dhe ndonjehere parashikojne se si mund te ndodhin gjerat. Jetojne raportin e dashurise aq shume sa ndonjehere endrrat dhe realiteti […]

me shume