Category Archives: Horoskopi 2015

horoskopi 2015 shqip. Parashikimi i horoskopit viti 2015

App Android i Horoskopiditor.al

Pershendetje ! Ju falenderojme qe na ndiqni cdo dite e me shume! Deshirojme tju njoftojme se eshte publikuar FALAS online Aplikacioni Android i Horoskopiditor.al Ky eshte versioni i pare online qe mund te shkarkoni online nga Google Play ne kete link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.HoroskopiDitorshqip   Faleminderit e Ju urojme te kaloni nje dite te kendshme!! Shperndaje aplikacionin e Horoskopiditor.al me… Read More »

Horoskopi ditor, 16 Maj 2014

Horoskopi ditor 16 Maj 2014   Dashi Partneri do përkujdeset dyfish me shume se disa dite me pare dhe do ju beje te ndiheni si ne ëndërr. Gjithçka do shkoje si e kishit ëndërruar. Beqaret do kenë takime premtuese, por ne asnjë mënyrë nuk duhet te nxitohen. Plani financiar nuk do ketë asnjë tronditje. Do i kryeni te… Read More »

Horoskopi 2015 Peshqit

Horoskopi 2015 Peshqit Shëndeti Do të ketë momente gjatë këtij viti, në të cilat do të ndjeheni shumë në formë. Këto momente do të jenë të përqendruara në pjesën fillestare të vitit 2015. Ndërsa gjatë muajve të fundit, përkundrazi, do të përjetoni një ndjesi lodhjeje, e cila, nëse nuk kujdeseni në mënyrë specifike të kujdesur, do të shpërfaqet… Read More »

Horoskopi 2015 Ujori

Horoskopi 2015 Ujori Shëndeti Pozicioni i vështirë i Jupiterit dhe Saturnit nuk ju furnizon me ndihmë të mjaftueshme për t’ju bërë të ndjeheni në një formë shumë të mirë fizike për këtë vit. Kjo nuk duhet t’ju dakurajojë, duhet të reagoni ndaj kësaj gjendjeje. Kini kujdes nga një ndjesi kapriçoziteti që do t’ju shoqërojë gjatë fillimi të vitit,… Read More »

Horoskopi 2015 Bricjapi

Horoskopi 2015 Bricjapi Shëndeti Këtë vit aspekti fizik do të jetë për t’u pasur zili. Kujdesi për veten do t’ju lindë në mënyrë të natyrshme, nëpërmjet një ushqimi të ekuilibruar dhe lëvizjes së përditshme fizike. Këto argumente do t’ju bëjnë të ndjeheni mirë me veten dhe të tjerët do të kenë përshtypjen se “po plasni” nga shëndeti. Në… Read More »

Horoskopi 2015, Shigjetari

Horoskopi 2015, Shigjetari Influenca pozitive e Saturnit do t’ju shoqëroj për gjatë gjithë vitit. Fillimi i 2015-ës do të jetë i përshtatshëm për horizonte të reja dhe rrugë të reja. Duhet të s’postoni gjithçka duke filluar nga muaji janar për të shfrytëzuar atmosferën e këndshme. Duke filluar nga muaji marsi, me mbështetjen e Marsit dhe të Mërkurit, do… Read More »